Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol arról, hogy...

Ki mit gondol arról, hogy Budapestről kitiltják a dízeleket?

Figyelt kérdés

Szerintem a legjobban Vályi Pista írta le:

"Először európai várost kellene......megint a gombhoz varrják a kabátot"


Kinek mi erről a témáról a véleménye?



2021. aug. 4. 09:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%

16 éves dieselem van. Végig szervizetem, elejétől én használtam, 180.000 km van benne, tökéletes állapotban van. Szeretem, még sosem hagyott cserben. Nem füstöl, nem kormol. Nem akarom és nem is tudom lecserélni, de most mégis rákényszerítenek. Nincs pénzem új autóra, elektromosra meg végképp nincs, ráadásul nem is akarok olyat, amivel nem tudok elmenni adott esetbe Németországba úgy, hogy ne kelljen órákat várnom egy töltőponton annak ellenére, hogy a pályán még a kamionok is megelőznek, mert az elektromos autó ott fogyaszt optimálisan.

Fizetem az adót, az üzemanyag árában is, amiből kerékpárutakat építenek azon bicikliseknek, akik még a kreszt sem hajlandók betartani, nemhogy egy fillérrel hozzájárulni a kerékpárútjaikhoz.

Budapesten nincsenek P+R parkolók, nincsenek a város alatt átvezető alagutak, nincs elkerülő út, még az M0 sincs befejezve.

Ezek után akar egy elmebeg inkompetens majom ilyen szabályokat bevezetni csak azért, mert képtelen volt letenni a jogosítványt, ezért irigy azokra, akik tudnak vezetni és autójuk is van. Hát a jó k.... anyját.

2021. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
36%
Még egy ok ami miatt soha az életbe nem költözök Budapest közelébe se.
2021. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%
Kezdje inkább a hajókkal, azok nagyobb szennyezők. Egy hajó, ami finomítatlan olajjal megy egy literre vetítve egymilliószor több károsanyagot bocsájt ki, és nem is annyit fogyaszt mint egy autó.
2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
14%

23: és egy nap hány kmt tesznek meg a hajók és az autók Budapesten belül?


Amúgy akkor miért nem volt ilyen hiszti, amikor anno a kétütemüeket tiltották ki a forgalomból?

2021. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
34%

#21

Az M0 kivitelezése nem a főváros feladata, hanem a kormányé. 2010 óta a Fidesz van kormányon, szerintem azt szidjad, hogy nem fejezte be a körgyűrűt!


A sokat emlegetett kerékpárútak, amiket az autósoktól vesznek el, na ilyen elég kevés van, általában a buszokkal megosztva használnak közös sávot.


A kerékpárosok között éppúgy vannak KRESZ-t szegők, mint az autósok között.


Bár tény, hogy kevés P+R parkoló van, de van. Azt is a városon kívül kellene létesíteni a leginkább, tehát más feladata lenne.


Nem probléma, hogy nem tudsz venni másik autót, szeretettel ajánlom a BKK szolgáltatását, amit én is használok.

2021. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
40%

"Milyen aranyos, hogy így beleszóltok mások pénzügyeibe."


Milyena aranyos, hogy szerinted én a te füstödet kell szívjam, mert csóró és/vagy lusta vagy. Add el a dízelest vidékre, vegyél egy benzinest Budapestre és meg van oldva a problémát. Ha csak azért nem cselekszünk helyesen, mert néhányaknak az kellemetlen, az idők végeztéig a pöcegödörben maradunk.

2021. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%
Ezt most benézted...nincs se kocsim se jogsim, bérletem, biciklim és empátiám van. Attól, hogy nem járok autóval még megértem azokat akik nem tudják lecseréléni a kocsijukat
2021. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
47%

#27, Te a #21-es vagy, mert annak szólt.

Nekem is van empátiám, mélyen együtt érzek velük, de attól még cseréljék csak le az autót, vagy váltsanak BKK-ra, kerékpárra, motorra, stb.

2021. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
22%

Létezési adót is kellene fizetni mindenkinek, a Föld anyánkat szenyezi a büdös ember magával a létezésével, ezért Brüsszelnek és a kormánynak fizetni kell levegő pénzt, aki nem tudja kifizetni,az ne vegyen levegőt.

Ez van Gaia istenőknek, a zöld uraiknak ennyivel tartozzunk, csak nem szivod el a tiszta levegőt az unokáiktól fizetség nélkül?

2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
Kitiltják a dízeleket, majd a benzineseket. Az persze senkit sem érdekel, hogy az átlagembernek egyszerűen nincs pénze még hibridre sem, nemhogy elektromos autóra.
2021. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!