Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nettó 250 ezer forint...

Aki nettó 250 ezer forint alatt vagy akörül keres, az minek dolgozik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ausztriában a covid miatt levitték kő kemény 1 ott ledolgozott munkanapra a korlátlan segély kritériumát, persze osztrák állandó lakcím is kell. Ennek összege 820 Euro, amit addig kapsz amíg nem találsz új állást, ha nem akarsz dolgozni akkor akármeddig. Egy átlagos garzon albérlet ott 400-450 Euro rezsivel. A többit meg akár félre is teheted mert a szocpolnál menzajegyeket is kapsz, meg ha boltból étkezel akkor hihetetlenül olcsó.

Nekem van kint osztrák festő vállalkozó ismerősöm aki felvesz egy napra majd kirúg és kaphatod a segélyt. Minek dolgozol itthon?

Ez a működő rendszer, Ausztriában amikor kint voltam most nyaralni haveromnál, egy nem sok, annyi lepusztult igénytelen alakot sem láttam. Mo.-n pedig az emberek fele ápolatlan, lepusztult, cigány, vagy koldus. És most Budapestből indulok ki ami elvileg az ország legfejlettebb része.

És még azt mondják a Fidernyákok, hogy nincs szükség itthon még 100 ezer forint alapjövedelemre sem :D



2021. aug. 4. 21:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
54%

Parizerzabálókám, a hozzád hasonló élősködő teamdobrevesek miatt nem működne soha nálunk egy rendszer.


És ne aggódj, meg lesz majd a böjtje a osztrákok ingyen pénz osztásának.

Én biztos, hogy nem fogom egy koszos fogatlan parizerzabálónak sem fizetni az alapjövedelmét, aki így áll hozzá, hogy haverom bejelent egy napra és leakasztom a nagy alapjövedelmet ahogy illik. Minek dolgozol?! Hülye vagy?!

2021. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Szumma-szummarom hagyjuk a mcskoSornánt a sunyiba! Menjünk patkánykondi Ausztriába!


Gratulálok!!!

2021. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

"...az minek dolgozik egyáltalán":

1, Viktor Vikátorovics Traktorovics megmondta: munkaalapú társadalom van;

2, Nem emlékszel a híres 2006-2010-es évekre, amikor a magyar társadalom hogy ugatta egymásnak, hogy "Mennyé dóóóógozni!!!".

2021. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Nem csodálkozok, ha a magyar élősködők miatt hamar megszüntetik majd ezt a támogatást.
2021. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogok külföldön cigánykodni, amúgy meg ott se kapod örökké a segílyt. De nyugodtan menjél ki heréskedni ha ezt karriernek neveznéd.
2021. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
"az minek dolgozik egyáltalán?" szerintem, enni akar, de ez csak egy tipp...
2021. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Asszed okos vagy, de kurvára nem. Aki valóban okos (mint én) az ebben a szarfszú országban is megél. Kényelmesen.
2021. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a nyomorékot, mint a kérdező:D
2021. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 árokpart ***** válasza:
46%
Csak aki protekciós azél meg itthon a többi mesebeszéd.
2021. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%
Ez (is) jól mutatja, hogy az orbáni Magyarország mennyire messze van egy valódi jóléti államtól... Ausztriában van pénz egy ilyen jóléti intézkedés bevezetésére, mert ott nem lopják ki a közpénzt ezermilliárdos nagyságrendben az államkasszából a Garancsi-, Mészáros- és Szíjj-félék, hogy aztán bőven visszajuttassanak belőle a Fidesz-KDNP politikusainak és pártkasszájának.
2021. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!