Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megjelent a homofób törvény a...

Megjelent a homofób törvény a közlönyben, a törvény főleg gyermekeknek szóló termékeket szabályozza, milyen termékekről van szó?

Figyelt kérdés
Valaki sorolja már fel azokat a termékeket, amik az üzletek kirakataiban vannak kihelyezve ill. milyen termékekről van most szó konkrétan? nagyon lemaradtam.
2021. aug. 6. 19:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jaaa és a törvényből "véletlenül" úgy tűnik kimaradt az oktatási intézmények homoszexuális felvilágosítások korlátozásáról szóló rész, ami az elmúlt 2 hónap kormányzati kommunikáció alapja volt... xD vicc
2021. aug. 6. 19:18
 2/16 anonim ***** válasza:
Készült pár mesekönyv az utóbbi időkben, amikben lmbtq szereplők voltak.
2021. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaaa igen azt elfelejtettem oké, 1 db termék pipa, akkor ez a törvény a könyvesboltokat érinti eddig főleg, ez világos. Tovább? több? más termék?
2021. aug. 6. 19:21
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az értő olvasás képessége hiányzik nálad, kérdező, de sebaj.
2021. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Elég a propagandából. Nem létezik homofób törvény. Homofóbia sem létezik. A fóbia szó félelemre utal. Akinek hányingere van az ilyesmitől, az nem azért van, mert fél tőle. Azért van, mert undorító és természetellenes.
2021. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es elhiszem hogy hisztizni könnyebb, de válaszolni a kérdésemre tudsz? vagy nem vagy tudsz vagy nem akarsz és hisztizel inkább tovább? nekem mind1 bro.
2021. aug. 6. 19:24
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös van logika benne amit mondasz.
2021. aug. 6. 19:26
 8/16 anonim ***** válasza:

#3


Szerintem azon kívül nincs más, de később még lehet. Nem maradt ki a felvilágosítás, az a 2-es pont. Termék egy előadás is lehet, mint szellemi termék.

2021. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as jaaa értem, szóval ez az egész balhé meg cirkusz egy könyv korlátozására épült.. xD (jelenleg...ugye)


Nézd meg a közlönyt a neten, nem került bele a tiltás, hogy az oktatási intézményekbe népszerűsíthetik vagy egyáltalán felvilágosítást tarthatnak a melegekről, egyedül csak az került bele, hogy homoszexuális népszerűsítő termék nem vihető be az intézménybe.. xD nem kell nekem hinni, ott a közlöny a neten ott áll feketén fehéren, hogy a tiltás csak a termékekre vonatkozik, a szervezetekre, emberekre egyénre nem, azok továbbra is mehetnek, a törvény legalább is ez a mai, ami bekerült a közlönybe nem tiltja ezt.

2021. aug. 6. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami most jelent meg, az egy régebbi rendeletnek a módosítása. Ez nem maga a homofób törvény, hanem, mondjuk úgy, hogy egy mellékszáll.
2021. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!