Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor innentől kezdve, be...

Akkor innentől kezdve, be fogják tiltani a Harry Potter könyvek árusítását, mert Albus Dumbledore (jelentős mágus) meleg?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, hogy ez az egész cirkusz csak figyelemelterelés a Pegazus botrányról, a vakcina kudarcról, az inflációról, stb. Tehát tudom, hogy a parasztnak szexuális tartalmú gyűlölködés az pont jó, hogy elterelje a figyelmét. De hát ha már ez van, birkuljunk be mi is. A kérdés:


Az összes filmet láttam többször is. Amennyiben nem tévedek nagyot, a filmekben nem esik erről szó, én totál nem emlékszem, hogy lett volna rá utalás erre, hogy Dumbledore prof homár.

A könyveket nem olvastam, csak sok netes cikket láttam, hogy mivel valamelyik könyvben elvileg van erről említés, ezért ez LMBTQ könyvnek minősül. Amit a meleg ellenes törvény miatt be fognak tiltani?



2021. aug. 9. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze-persze és Bogyó és Babócát is betiltják merthogy szivárvány van benne nem? :D Felesleges a hangulatot kelteni, totálisan félreértelmezni mindenki a jogszabályban leírtakat.
2021. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
na mert mit nem lehet érteni a törvénykétekből, nyalonckám? már a homoszexualitás létezésének említése is tilos
2021. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

#12 megemlítetted. És? Elvitt már a fekete autó?

A törvény már életbe lépett, a könyvet - ahogy minden mást is - ugyanúgy meg lehet vásárolni. ha a törvény a betiltást jelentené akkor már eltüntették volna, ahogy téged már elvittek volna.

2021. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 meszike91 ***** válasza:
75%

"na mert mit nem lehet érteni a törvénykétekből, nyalonckám? már a homoszexualitás létezésének említése is tilos"


Jézusom. Olyan dolgon háborodsz fel ami nem is úgy van mint ahogy hiszed.

2021. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!