Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kiskorú gyerek képes rá,...

Egy kiskorú gyerek képes rá, hogy meghozzon egy olyan döntést, hogy ő transzvesztita lesz?

Figyelt kérdés

Ő Desmond, aki 2 évesen döntötte el, hogy transzvesztita lesz, azóta női ruhákat vesz fel, sminkeli magát és melegbárokban lép fel.

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Ebben a döntésében támogatja az LMBTQ is:

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=327s


[link]



2021. aug. 12. 09:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%

Bírom, hogy mióta Orbán belekezdett ezekbe a tipikusan IQ hiányosokat megcélzó kampányokba hirtelen mindenki gyermekvédelmi szakember lett.

Először is. Milyen 99%-ról beszélsz? Soha nem volt ilyen arány, és nem is lesz. Tudnál arra valamilyen hivatalos forrást csatolni, amit írtál? Gondolom nem. Viszont még mindig nem válaszoltál a korábbi kérdésemre: Miért nem írtok ki mindennap kérdést a hetero férfi pedofilokról? Ha tényleg ennyire foglalkoztat titeket a gyermekvédelem ő ellenük miért nem léptek fel?

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a heterok alapjáraton mennyi traumát okoznak a gyermekeknek a pedofil bűncselekmények mellett a válásokkal és otthoni erőszakkal (mert ugyebár a heteroknál itt is nagyon magas az arány).

Értem én, hogy mind gyermekvédelmi szakértőnek képzelitek magatokat, de csak saját magatokat égetitek az ilyen kérdésekkel.

2021. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan kamaszokkal csináltak interjút akik megváltoztatták a nemüket és megbánták."


Egy forrást tudnál dobni kérlek? Érdekel a dolog, már csak azért is, mert a legtöbb országban köztük Amerikában is 18 életévet betöltött személynek kell lenned a hormonterápia megkezdéséhez (bár ez biztos állam válogatja), 18 év alatt maximum hormonblokkolót kaphatsz (már ha kaphatsz mert az is ritka) ami viszont semmi maradandó változást nem okoz. Így feltételezem a jogi név és nem változtatáshoz is felnőtt korúnak kell lenned.

2021. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

12-es!

Hiába is kérsz tőle hivatalos forrást, sosem fog küldeni. Az ilyen tipikus orbánistáknak forrásokra nincs szükségük.

2021. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

11:

nem tudok számarányról csatolni forrást, azonban te sem.

Viszont vannak dolgok, amiben mérhető az LMBT-sek aránya, pl. abban, hogy 30 ezren mentetek el bohóckodni a legutóbbi pride-ra. Mivel ez egy kiemelten fontos ügy számotokra, feltételezhetjük, hogy mindenki kiment, aki csak tudott.

Ezt a 30ezret nagyon jóindulatúan felszorozhatjuk 3-al, hiszen a nyugger melegek meg a vidékiek sem tudtak ott lenni.

Így kapunk egy 90ezres számot, ami a 8 milliós szavazóképes lakosságnak még mindig csak kicsivel több mint az 1.5 %-a.

Na ennyien vagytok ti összesen.


Azt is elmondtam (hiába), hogy az általad felsorolt "heteró bűncselekmények" a heteró közösségen belül (ha létezik ilyen) kiközösítés, megbélyegzés alá esnek.

A válást nem sztároják, a családon belüli erőszakot nem sztárolják.

Sztárolja azonban Desmondot az LMBTQ közösség, mert női ruhákba öltözik és melegbárokban lép fel.

Érted a különbséget?

2021. aug. 12. 09:47
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

[ma 09:15]: "A különbség az, hogy a heterók közössége ezt nem élteti tv-műsorokban, hanem kikközösítik vagy börtönbe csukják az illetőt."

- Kár a gőzért, a heteróknak nincs közössége. Az emberek többsége heteró, ráadásul soha semmilyen jogi vagy társadalmi értelemben vett hátrányt nem szenvedtek, így nem szerveződtek közösségek, sem jogvédelemre, sem lelki támogatásra, sem semmire. Ahogyan a jobbkezeseknek vagy a barna hajúaknak sincs közössége. A pedofilokat a társadalom összességében közösíti ki, benne heterókkal és homókkal, jobb- és balkezesekkel, barnákkal, szőkékkel, vörösökkel.


Én nem igazán tudom, ki ez a Desmond, feltehetően elég furcsa nevelést kapott. Feltehetően a szüleitől, tudod, akiket az új magyar felfogás szerint kizárólagosan illet meg a gyerek szexuális nevelése feletti döntések joga. Most google-lel két percig keresgéltem, keveset találok róluk, de úgy tűnik, anyja és apja van neki, tehát heteró szülők csinálták ezt.


Hogy egy tévéshow-ban más dragok majomkodnak vele? Ha Desmond semmi illegálisat nem csinált, akkor majomkodnia szabad. Amit meg sokan néznek, azzal a tévében fognak majomkodni.


Szerintem is gusztustalan az egész. De a majomkodás már csak ilyen.

2021. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan a Pride alapján gondolod azt, hogy max 90.000 meleg lehet az országban? Vannak bajok a fejben, nem is kicsit... Akkor elárulok egy titkot. A legnagyobb meleg társkeresőn több mint 1 millió profil van.

Ha mégis követjük a logikádat, akkor a homofóbok még kevesebben vannak, hiszen pár százan mentek csak el tüntetni a melegek ellen.

Mint már korábban is említettem: Ha egy meleg ténylegesen elkövet pedofil bűncselekményt globálisan mindenhol megbüntetik. Értem én, hogy homofób vagy és félsz attól, hogy egyre kevesebben vagytok, de ne égesd már magad... Meleg létemre elítélem a fenti videót, de nagyon nem jelenti azt, hogy a nyugati országokban az ilyen viselkedési forma a normális... Itthon is vannak ilyen típusú emberek, pl. "Csinibaba Fanni". Ő is gyermekkora óta transzi.

2021. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
16: forrás erre az egymillió profilra?
2021. aug. 12. 09:59
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező...


Az ellentüntetőkről nem készült adat, 8 cikk elolvasása után "egy maréknyi" és "alig pár tucat" mellett egy számadat található meg ami úgy fogalmaz "alig százan voltak". Szóval akkor vezessük le a TE SAJÁT logikád alapján az egészet:


"Viszont vannak dolgok, amiben mérhető az LMBT-sek aránya, pl. abban, hogy 30 ezren mentetek el bohóckodni a legutóbbi pride-ra. Mivel ez egy kiemelten fontos ügy számotokra, feltételezhetjük, hogy mindenki kiment, aki csak tudott.


Ezt a 30ezret nagyon jóindulatúan felszorozhatjuk 3-al, hiszen a nyugger melegek meg a vidékiek sem tudtak ott lenni.


Így kapunk egy 90ezres számot, ami a 8 milliós szavazóképes lakosságnak még mindig csak kicsivel több mint az 1.5 %-a."


100 ember ment el bohóckodni az ellentüntetésre (remélem te is ott voltál, hiszen MINDENKI aki ellenzi ott volt, ahogyan MINDEN lmbtq ember is ott volt a pride-on), ez a szám viszont rettentően kicsi szóval én jóindulatból azt mondom legyen inkább tízszer több, mondjuk 1000 ember. Ezt szorozzuk meg 3-al mert a nyuggerek és a vidékiek nem mentek el, az 3.000. 8.000.000 szavazóképes lakosságnak ez csak 0.0375%-a. Nah ennyien vagytok ti összesen!


Logikus ugye? Hiszen a te saját érveiddel számoltam ki. Amúgy minden amit állítasz és mondasz alaptalan, hazugságokkal és főleg gyűlölettel telt. Neked azt sem lehet elmagyarázni amit hiszel, mert csak utálkozni akarsz. Innentől kezdve pedig értelmét veszíti kettőnk diskurzusa. A holnapi kérdésednél találkozunk, szép és örömmel teli napot kívánok addig is.

2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

18: a nagy tévedés és meglepetést majd az a felismerés fogja okozni nektek, hogy aki nem homofób, az még nem feltétlen támogat titeket, különösen nem a gyerekek szexualizálását, a nemváltás, azt, hogy egy férfi is szülhet stb. stb.

A ti agyatokban most úgy él a mesevilág, hogy aki nincs elletek az veletek van. Majd '22-ben kiderül, hogy hányan fognak csak a gyermekvédelmi törvény miatt mellettetek szavazni.

Az esetleg el kellene gondolkodtasson téged meg a barátaidat, hogy vajon az ellenzék miért nem kampányol melegjogokkal, ha ez valóban olyan rengeteg szavazatot hajtana fel?


16: még mindig város a forrást az egymillió melegprofilra, illetve azt, hogy pontosan melyik tárkeresőről van szó.

2021. aug. 12. 10:04
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

19-es!

Itt pont te vagy az, aki mesevilágban él. Évről évre egyre több ember fogadja el a melegeket, itt te lennél az, aki ledöbbenne, hogy mennyien támogatnak minket. A gyermekek szexualizálását nyíltan elítéli még a melegek 99%-a is, de mint mondtam globálisan az szinte mindenhol tabu. Szélsőséges esetekkel próbáljátok riogatni a népet, a Vezéretek büszke lenne rátok...

2021. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!