Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor a vita eldőlni látszik?...

Akkor a vita eldőlni látszik? Inkább akkor visszasírjuk Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 évvel ezelőtt még én magam mondtam, hogy azért ott még nem tartunk, hogy Gyurcsányt visszasírjuk. De egész egyszerűen az Orbán-rezsim megakadályoz minden más alternatívát. Gyurcsány olyan amilyen de az utolsó védőbástyája a demokráciának, utolsó védőbástyája Magyarország Európához tartozásának.

12 év alatt nem sikerült jobb ellenzéket kitermelnünk nála, nem is fog sikerülni soha. A jelenlegi kormány viszont borzalmas, mindennél rosszabb.

Akkor végső soron vissza kell hívni Gyurcsányt, méghozzá térden állva és könyörögve?



2021. aug. 12. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Borzalmas.
2021. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Te térdeljél csak be Gyurcsánynak, mi meg megvetjük őt is, meg téged is.
2021. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Feri és a páncélszekrény..
2021. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Demokrácia van, nyilván akinek szimpatikus Feri, majd rá szavaz, én még nem.
2021. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én ha meglátom gyurcsányt rögtön sírok
2021. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Kössz nem!
2021. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, eldőlni látszik. A többség hallani se akar többet Gyurcsányról.
2021. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Gyurcsány takarodj!!!
2021. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Háááát nem igazán sírom vissza...

Vizitdíj,drasztikus energetikai áremelés ("nem kell félni,nem fog fájni"),adó emelés,komplett mezőgazdasági iparágak kivégzése,gyárak külföldi tulajdonba játszása,államháztartás hiány és államadósság végtelenségig növelése,IMF hitelek felvétele ész nélkül ezek betömésére,2006 októberi események,stb.........


Ez a vita már rég eldőlt,mert sokan vagyunk,akik emlékeznek rá.

Írom ezt úgy,hogy nem vagyok FIDESZ fan.

Csak már dolgozóként éltem akkor és elég volt a poszt kommunista maradvány hozzá nem értéséből eredő gazdasági károkozásból.(Tudom a FIDESZ is az.)

2021. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, a te elvbarátaid naponta nyomatják azokat a kérdéseket, hogy a Fidesz miért Gyurcsányozik folyton, amikor neki semmi köze az ellenzéki összefogáshoz (sic!) és ő már nem akar miniszterelnök lenni, vagy kormányzati pozíciót betölteni. Erre most azzal jössz, hogy Gyurcsányt akarod térden állva visszasírni? Dolgozzatok még ezen a totális ellenzéki egységen, mert jelenleg öten mondtok hatfélét. :D
2021. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!