Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek teljesen meg...

Árokpart kérdése:

Az emberek teljesen meg vannak bolondulva, hogy így rá vannak kattanra a marihuánára?

Figyelt kérdés
Nem értem minél jobban tiltják annál jobban csinálják. Más országokban mármint tőlünk nyugatabbra mindenhol legalizálták, hogy ennyit behoznak az országba, hiszen lassan mindennap tetemes mennyiséggel buknak le vele.Nem lehetne valami köztes megoldást támogatni, hogy pl. lehessen is meg nem is, mert ez már sajnos rosszabb komolyan mondom mintha egy tűrünk kategóriába lenne az állam részéről. Egyre többen vezetnek drogosan borzasztó. Nem is értem annak idején még a Kendermag Egyesület aktív regnálása alatt nem volt negyed ennyi eset még liberális kormányok idején sem. Mi lenne a megoldás, mert ahogyan elnézem a totális tiltás ellenkező hatást vált ki, ráadásul így még nincsenek is legalább egy kontroll alatt tatva ezek az emberek nem lehet tudni ki az és ki nem, mert ugye a tiltás miatt még talán elvonóra sem mernének elmenni. Mi meg egyszerű normális életet élő emberek sokkal nagyobb veszélynek vagyunk kitéve mintha legalább egy tűrt kategória lenne és hivatalosan is mernének beszélni, illetve a már nagyon függővé váló emberek nyilván lennének tartva így a rendőrségnek is egyszerűbb lenne még a dílereket is elfognia szerintem.
2021. aug. 13. 22:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Más országokban mindenhol legalizálták kérdés akart lenni csak hosszúra nyúlt a mondatom elnézést kérek.
2021. aug. 13. 22:50
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mit parázol ezen, bazze? Szíjjál L egyet, & +nyugszol.
2021. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Túlzás, hogy parázok viszont társadalmilag ijesztő tendencia. Lassan olyanná kezd válni mintha pl. a tiltás ellenére a lakosság tömegesen fegyverkezne.
2021. aug. 13. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért Árokpart a neved?
2021. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Mi a rákért érdekel téged hogy más mit szív?
2021. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es Mert a fórum akkoriban annyira egyedi kódneveket kért, hogy ezt fogadta el. Nem tudtam normális nevet kitalálni, amit elfogadott volna így lettem árokpart 2010 körül.
2021. aug. 13. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Árokparton döglött pocok.
2021. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemet végeztél? Nagyon komoly az írásképed. Egy újságíró is megirigyelné ezeket... mindenesetre ez ritkaság itt.
2021. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as Fősulit.
2021. aug. 13. 23:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemet végeztél? Nagyon komoly az írásképed. Egy újságíró is megirigyelné ezeket... mindenesetre ez ritkaság itt."


Ez most komoly?!?


Tele van b@szva helyesírási hibákkal.😅😂🤣

2021. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!