Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet összefüggés a meleg-tran...

Lehet összefüggés a meleg-transzfóbia és az intelligenciahányados közt?

Figyelt kérdés

Transznemű nőként elég sok transzneművel beszélgetek és mind értelmes állásponjaik vannak. Ezzel szemben keresztény-konzervatív oldalról vérgőzt és indulatokat látok. Az érvelési technika hiánya jellemzően szerényebb képességű egyedek sajátja. Persze nem mondom, hogy mindegyikük ilyen, sosem általánosítanék. Csak én nem találkoztam még ilyennel.


üdv

Niki



2021. aug. 14. 14:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehet. Diszjunkt halmazok. na jó, megengedő leszek, néhány közös pont is előfordul, de nehéz észrevenni őket. Mikroszkóp kell hozzá.
2021. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha komolyan politikai hovatartozáshoz társítod az elfogadást és az intelligenciát, akkor bizony az intelligenciával kapcsolatos problémákat magadban kell keresned.
2021. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Szia Niki!

Én pont fordítva látom. Transznemű ismerőseim (bár nem sok van) indulatosak, míg keresztény-konzervatív vitapartnereim meg tudják fogalmazni véleményüket.

Talán amiatt (is) tűnhet így, ahogy leírtad, mert az alacsonyabb intelligenciájú emberek gyakran szívesebben adnak hangot a véleményüknek, míg az intelligensebbek inkább nem mennek bele felesleges vitákba. Én így tapasztaltam. :)

2021. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

https://www.youtube.com/watch?v=awbvbwUX5ks


Emma és Szandra nem transzfóbok, de nem is intelligensek.

2021. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
"egyedek" ó dejó hogy ti ennyire efogadók vagytok . üdv egy LORETTA
2021. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Te az igazi Niki vagy, vagy az aki visszaél az aláírásával? Fontos kérdés mielött válaszolnék, privátban várom válaszod, köszi.
2021. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez egy másik Niki, az igazi már eltűnt innen.
2021. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy ti baráti körben beszélgettek és meg van a közös hang és az összes többi a hülye ez még sok emberre vonatkozik. Pl az oltás ellenesek - oltáspártiak, lapos földes - gömb földes, a holdra szállás dolog is ott van. Sok ilyen vita van, mindenhol azt hiszik az adott csoportok, hogy a másik a hülye és érvelni sem tudnak. Nem tudom miben hiszel, de azért mikor a lapos földes viták mennek az elég érdekes tud lenni, mert nulla bizonyítással dobják be azokat a témákat újra és újra, meg hogy a tudományok nem lehetnek cáfolatok a lapos föld esetében, mert azok a gömb földre lettek építve.

Van aki ezeket is szentül hiszi és tudja és érzi, hogy neki van igaza és állítja ugyan azokat amiket te is, hogy ezekkel nem lehet értelmesen beszélni, meg idióta birkák és társai.

Nem biztos, hogy jó emberekre mutogatsz, hogy ők a hülyék, meg hogy ők nem tudnak érvelni.

Bár nem tudom, hogy az adott téma miről szól. Mert vannak megosztóbb témák is a fő témakörön belül. (Pride, örökbefogadás, betegség-e maga az egész homoszexualitás vagy valóban egy vele született tulajdonság, több dolog is van ami esetleg megosztó a témakörön belül. Nem mindegy miről is folyik a vita.)

2021. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

"Transznemű nőként"

Szóval férfiként. Niki, te korábban szimplán homoszexuális voltál, most meg kiderül, hogy már azt sem tudod fiú vagy-e vagy lány. Ez nem fejlődés, csak szólok.

"Persze nem mondom, hogy mindegyikük ilyen, sosem általánosítanék. Csak én nem találkoztam még ilyennel."

Mivel konkrétan velem is sokszor vitatkoztál ezen az oldalon és én is meg többen mások is próbáltunk nyugodtan érvelve tényekkel vitázni veled, így kijelenthetem hogy szimplán hazudsz. Általánosítasz és nem fogadod el mások véleményét, érvelését.

Mellesleg nincsen olyan hogy transznemű nő. Nő van és férfi. Vannak homoszexuális emberek meg heteroszexuálisok és vannak transzvesztiták, akik a másik nemnek szeretnek látszani. Ők ettől még simán lehetnek heteroszexuálisok is. de egy férfi sem lesz nő attól, mert női ruhát húz vagy kifesti az arcát, sőt, szólok, még attól sem ha plasztikai műtéteken esik át. Maximum nőnek fog kinézni a külseje.

2021. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Ellenkezőleg, hiszen éppen az elvileg intelligens, szélsőbaloldali, magas intelligenciájú "értelmiségiek" hívják a dolgot fóbiának. A fóbia valamitől való félelmet jelent.


A homoszexualitással kapcsolatos fenntartások undorból erednek, nem félelemből. Teljesen félrevezető politikai propagandáról van szó. Mintha a csatornabűztől való természetes undort csatornafóbiának neveznék.

2021. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!