Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni 2022-es országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Én vagy a Fideszre vagy a Mi Hazánk Mozgalomra azért mert jobboldali keresztény pártok és a Magyar emberek mellett vannak és nem a külföldi nagy hatalmak akaratait akarják szolgálni hanem a nép akaratot!

2021. aug. 15. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
26-os! Az egész ellenzék ezzel a fosgaussal van elfoglalva de hogy Cseh katalin körül mi van arról mindenki hallgat! Ha viszont valamelyik jobboldali képviselő csinálta volna azt amit Katika akkor már 10 évig arról lenne szó hogy a jobboldali politikusok és a Fidesz mennyire korruptak az egész világ összes hír médiája itt nyüzsögne!
2021. aug. 17. 10:43
 32/66 anonim ***** válasza:
31%

#29

Nézz utána az eseményeknek. A TV székháznál agyon lettek verve a rendőrök.

Ezzel indult minden.


A "szemkilövetések" alatt is repkedtek a téglák. Nem is tagadja senki, hogy csak ezért rongáltak meg egy csomó mindent, hogy megdobálják vele a rendőröket.


Itt arról van szó, hogy nem a rendőrök kezdték. Igen, rosszul reagáltak, de a tünteték kezdték az egészet.


#30

Az úgy értettem, hogy nem amiatt történt semmit. Gyurcsányt korábban is szídták mégse lett belőle korábban semmi.

2021. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
38%
Jaj! Azok a szegény békés gyújtogatók!
2021. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
20%
Moslékra, fideszre nem nagyon....
2021. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Megértem hogy a tüntetők gyújtogattak hiszen milyen rossz lehetett azt hallani hogy elk.rtuk! Viszont a rendőrök is le reagálhatták volna ügyesebben és higgadtabban is. Az meg a másik hogy aki békésen tüntetett mert nem mindenki dobott téglákat meg gyújtogatott, de az ártatlan tüntetőket is minek verték széjjel meg lőtték őket? Erre nagyon kíváncsi vagyok!!
2021. aug. 17. 15:21
 36/66 anonim ***** válasza:
66%

#35

Ja, csak, egyrészt, ha felelősöket keresünk, akkor itt minden azzal indult, hogy rendőröket vertek. Szóval nem a rendőrökön kell minden leverni. Rosszul kezelték, de semmi nem történt volna, ha nem verik meg őket.

Másrészt, ha te egy tömegben vagy, akkor közösséget vállalsz az ott található emberekkel, vagyis ha mondjuk elkezdenek gyújtogatni, és nem értesz egyet, akkor hazamész (vagy legkésőbb a rendőri felszólításra mész haza), ha ott maradsz, akkor már felelősségre vonható leszel.


Ennyi történt. Ezt Gyurcsányon leverni elég nevetséges.


"milyen rossz lehetett azt hallani hogy elk.rtuk"

És erre reagálva.

Azt is kihallhatták volna a beszédből, hogy Gyurcsány rendbe akarja tenni az oktatást és egészségügyet, csak az mszp nem támogatja.

Mégse fogták ezt fel.


Az a beszéd elsősorban arról szólt, hogy az mszp nem mer beleállni semmi, mivel féltik a pozíciójukat. Gyurcsány meg szembesíti őket, hogy így nem lehet kormányozni.

2021. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
44%

#1

Hogy kik a Magyarok? hát nem a baloldaliak!

Akik élnek halnak az országért azok a Magyarok!

Akik a Magyar zászlót lengetik nem a szivárványost!

Akik büszkék a hazájukra! nem mint a balosok akik belerúgnak ahol tudnak!

Hajrá Mi Hazánk Mozgalom! mert ők a hazáért vannak!

2021. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
47%
@37 Mondjuk a pakkhoz az is hozzá tartozhatna, hogy legalább a "magyar" szót le tudod írni helyesen, de széljobbéknál sosem volt divat kettesnél jobb eredményekkel végezni az általánost.
2021. aug. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
37-es válaszoló miért lett lepontozva amikor nagyon őszinte és szép gondolatokat írt le. Gondolom ha ezeket máshogyan írta volna le és a baloldaliakat Isteníti és az ő nézeteiket írja le akkor a válasz 100%-ban hasznos!
2021. aug. 19. 07:35
 40/66 A kérdező kommentje:
38-as aki a Magyar szót nagy M betűvel írja az már nem ír helyesen? :D én meg gyurcsányék nevét és a baloldaliak nevét fogom helyesen azaz kisbetűvel írni!
2021. aug. 19. 07:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!