Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni 2022-es országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Én vagy a Fideszre vagy a Mi Hazánk Mozgalomra azért mert jobboldali keresztény pártok és a Magyar emberek mellett vannak és nem a külföldi nagy hatalmak akaratait akarják szolgálni hanem a nép akaratot!

2021. aug. 15. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Én pártra a Fidesz-KDNP re fogok és egyénire meg Mi Hazánkosra
2021. aug. 21. 06:51
 52/66 A kérdező kommentje:
2021. aug. 21. 10:20
 53/66 anonim ***** válasza:
9%

#44

"A jobboldal sok mindent tesz az országért erre vannak tények!"

Akkor hozhattál volna egy tényt, ahelyett, hogy rossz példát mondasz.


"betyársereg nagyon sokszor vonult jobboldaliakkal veszélyes helyeken"

A magyar emberek megfélemlítése nem segíti az országot.

Ez pont az ország ellen szól.


" baloldal meg rinyál hogy minden nap pride legyen"

Jó, most untam meg.

Idézd, hogy mikor mondták, hogy mindennap szeretnének pride-ot, ha nem tudod idézni, akkor ismerd be, hogy hazudtál.


"nem, te butaságot írtál nem tényt! Te lényegében azt írtad hogy aki a LMBTQ mellett nem áll ki az a haza mellett sem, ami egyáltalán nem igaz"

De, ez igaz, és a történelem is ezt mutatja, hogy ez így működik.

A történelem során sem csak akkor vonultak egy adott helyre katonák, amikor pont az ő városukat támadták, hanem más várost is megvédtek.

A lmbtq kiállás pedig pont ezzel egyenértékű. Vannak polgártársaid, akiknek ez fontos, ahogy a katonáknak is voltak polgártársaik, akiknek az adott város volt fontos.

Akkor vagy hazafi, ha mindkét esetben kiállsz. Ha csak abban az esetben állsz ki, ami neked fontos, akkor nem hazafi vagy, mivel az önző érdeked vezérel csak.


"aki a prideon vonul és lengeti orba szájba a szivárványos zászlót abba mennyi nemzeti érzés van? mert tapasztalataim (és sok más ember tapasztalatai) alapján: semmenyi"

Hány pride-on voltál, hogy ezt így megtapasztaltad? Azt tippelem, hogy egyen se, vagyis megint hazudtál.

Amúgy láthatóan több, mint benned.


"én viszont azt mondom hogy nem a melegek ellen vagyok hanem a PROPAGANDA ellen"

A pride nem propaganda. A propaganda nem egy felvonulás.

Vagyis két opció van, az egyik, hogy most hazudsz és a melegek ellen vagy, a másik opció, hogy rettentő ostoba vagy.

Btw, a propaganda érdekes módon mindig jobboldalról jön. Kiemelte be a melegeket megint a közbeszédbe? A jobboldal a homofób törvénnyel, és emlékszel, hogy azelőtt ki volt, aki megint beemelte? A jobboldal, a könyvdarálással.

Ha normális országként működnénk, akkor hozzád kb. el se jutni semmilyen lmbtq téma, mivel a jobboldal hozza fel mindig ezt.


Mondjuk ez várható, a propagandát is ők találták ki róla.


"mert a NEMZETET nagyon károsítja ez a propaganda"

Ez alapvetően nem igaz, egy propaganda önmagában nem károsít semmit.

Pl. ha az egészséges táplálkozás lenne propagálva, az is csak jó lenne.

Másrészt, nincs propagandájuk, a jobboldalnak van, ami kitalálja ezt a hazugságot, te meg elhiszed.

És így érik el azt, amit mondtam, hogy a magyar ember magyar ember ellen fordul, ez pedig nem nemzeti.


"például a mai fiatalok egyre rosszabbak és ha a fiatalság nagyrésze ilyen pláza fiúcska lesz akkor a társadalom nagy bajban van"

Egyrészt, nincs olyan propaganda ma a közéletben, ami miatt valaki "pláza fiúcska" lesz.

Másrészt, ez miért lenne rossz a társadalomnak? Ha az a válasz, hogy nem lesz, aki megvédje a nemzetet, akkor tényleg rettentő ostoba vagy ,ha azt hiszed, hogy a jövőben katonák fognak egymással harcolni.


"tehát aki a NEMZET ELLEN VAN az te vagy! (pontosabban a baloldal)"

Nem, sajnos vagy nem sajnos, még mindig te vagy az.

Egy kitalált propaganda miatt van gondod pl. a pride-dal, aminek propagandához semmi köze.


"mert amit mondtál ott az hatalmas baromság (már bocsánat)"

Ha az lenne, akkor nem cáfolna rád a történelem, ahogy mondtam a katonai példát.


"Na álljunk meg 1 szóra! bár baloldali tüntetés volt az tény"

Ez amúgy pont nem tény.

Egy össz-ellenzéki tüntetésről beszélünk, az össze-ellenzék pedig jelenleg mérsékelt jobbtól mérsékelt balig tart.


"de például az én apám is kiakart menni tüntetni"

Irreleváns, egy tüntetésnek a közösség vállalás a célja.

Ha pl. valaki náci zászlót lenget ott, akkor sokan vagy hazamennek vagy megverik, mivel nem vállalnának vele közösséget.

A magyar zászló azért maradt, mert mindenki rendbe volt vele, és egyetértett, hogy helye van ott.


"akik Magyar zászlót vittek nem biztos hogy balosak voltak"

Ahogy aki a pride-on van sem biztos, hogy meleg, ez téged eddig se érdekelt.

A rabszolgatörvény kifejezetten baloldali értékeknek ment neki, így ez ellen megmozdulni mindenképp baloldali érték.


"azt hozzá kell tenni hogy 1 jobboldali tüntetésen majdnem minden emberen van valami Magyaros"

Egyrészt, te hoztad fel a magyar zászlót, mert szerinted akkor már mindenki nemzeti, ha magyar cucc van nála, ami elég nagy hülyeség, mivel pont arról beszéltem, hogy így verik át az embert.

Másrészt, az elmúlt 10 év "jobboldali" tüntetéseinek a többsége kifejezetten álnemzeti volt, szóval ezzel példálózni megint nagyon rossz ötlet.


"ellenben a baloldali tüntetésen ahol 1-2 zászló elvétve akad és ennyi!"

Jó, akkor felteszem máshogy a kérdést.

Melyik a hitelesebb oldal. Akinek folyamatosan megerősítés kell az identitását illetően, mivel annyira bizonytalan vagy az, ahol teljesen természetes a nemzetiség, ezért nem is kell minden második embernek magyar zászlót lengetnie?

Hidd el, ha egy párt ki akar használni, akkor előbb fog a amgyar zászlóhoz nyúlni, mitn egy szivárványoshoz. A magyar zászlóval az átlag magyart lehet manipulálni, viszont egy szivárványos már nem, az azt jelenti, hogy ott már értékeket képvisel az egyén.


"a rabszolgatörvény tüntetésen ami 1 törvény ELLEN volt, mégis volt szivárványos zászló a tüntetésen... hogy is van ez?"

Ahogy a magyar zászló megjelent.

A rabszolga törvény nem magyarország ellen szólt, mégis ott volt a magyar zászló, sőt, pont te kifogásoltad, hogy legyen ott akkor is a magyar zászló, ha semmi köze az adott témához, a logikád alapján pont el kellene várnod, hogy a szivárványos is ott legyen.

Aranyos ez a kettős mérce. :)


"valahogy a szivárványos zászló mindig megjelenik nálatok még akkor is ha nem az LMBTQ miatt vagytok ott.."

Szintén aranyos amúgy, ahogy már álláspontot is váltottál.

Korábban azt állítottad, hogy EGYÁLTALÁN nincs magyar zászló egyik tüntetésen se, mikor rámutatottam, hogy hazudsz, nem beismerted gerincesen, hogy hazudtál és bocsánatot kértél, hanem elkezdtél terelni, és álláspontot váltani.

Mostmár arról beszélsz, hogy egyik másik zászló milyen gyakorisággal fordul elő.


Rettentő szánalmas, és ha a magyar nemzetet félted valamitől, akkor inkább ettől a hozzáállástól kellene, ahol szerinted azt jelenti nemzetinek lenni, hogy nem szabad beismerni a tévedést.


"igen vannak szegény emberek az országban és mikor a baloldal volt hatalmon akkor valahogy GAZDASÁGI VILÁGVÁLSÁGBA vezette az országot"

Mégegyszer, rettentő szánalmas ez a hazugság.

Gyurcsánynak a világválsághoz semmi köze nem volt, nem a vezetésen múlt, mivel más jobboldali országokban is megjelent.

Egy világválságról beszélünk, olyan mintha azt mondanám, hogy ORbán miatt létezik a vírus.

Mellesleg elmondom, hogy az mszp-szdsz inkább volt jobboldali kormány intézkedések alapján, mint baloldali.


Maga Gyurcsány baloldali volt, ami az öszödi beszéd alapján egyértelmű volt, de a kormány elsősorban jobboldali intézkedéseket támogatott, ami elég vicces.


"érdekes! ti hatalmatok alatt rosszabb volt minden"

Ez a "ti"-zés szintén röhejes.

Egyrészt, nem vagyok baloldali. Számtalan kvízt csináltam politikai témakörben, hogy jobban lássam, hogy mi vagyok és jobb-baloldali skálán középen vagyok.

Másrészt, objektíven a gazdasági mutatók mszp-szdsz alatt jbobak voltak, mint a fidesz alatt. Szóval ez megint csak hazugság.


"a legliberálisabb ország ott az egészségügy annyira jó hogy ha eltörik a kezed másfél milla"

Egyrészt, a baloldali nem szinonímája a liberálisnak, szóval megint hazudtál.

Másrészt, mit felhoztál példának az pont jobboldali. A jobboldaliak képviselik a libertáriánus szárnyat mindenhol a bolygón. Ez az amit a jobboldal képvisel itthon is, pl. a mihazánk vagy fidesz, hogy aki nem dolgozik, az ne is egyék.

Vagyis ha nincs pénzed egészségügyre, akkor halj meg.


Látszik is, hogy akik szeretnének ingyenes egészségügyet Amerikában azok demokraták (baloldaliak).


"Magyarországon meg KAPASZKODJ MEG!! INGYENES"

Nem ingyenességről beszéltem, kedves ostoba.

Hanem minőségről.

Lehet ingyenes, ha közben belehalsz az egészségügybe.

Elmondom, hogy mo.-on minden 4. ember kórházi fertözésekben hal meg. Ez évente 25-30 ezer ember kb., ha ezen változtatnánk, akkor máris lassabban fogyna a magyar.


"Magyarországon matematika,nyelvtan,fizika és hasonló dolgokat tanítanak addig amerikába azt hogy az LMBTQ emberek hogy lettek és 1 férfi hogy lehet "nő"."

Az a baj, hogy magyarországon ezeket olyan rosszul tanítják, hogy amerikában még ígyis jobb az oktatás.

Ezzel érvelni elég ciki, mert annyit jelent, hogy míg szerinted náluk más vagy több az anyag, mivel lmbtq-t oktatnak, addig nálunk csak a "fontos" dolgokra fókuszálnak és még ezt sem képes a magyar megtanulni. :DDDD

Amúgy ha liberális, baloldali országot akarsz, akkor mondtam, hogy nézd a finneket.

Legjobb oktatás és magas színvonalú egészségügy, illetve gazdag ország.


"jópár ember szerint Magyarországon több az elvárás mint Amerikába.. nem tudom mennyire van így de ha igen akkor még 1 pont ide"

Ez megint csak negatívum.

Ha elvárom tőled mondjuk 6.-ban, hogy tudj integrálni, de nem adom le, akkor nem lesz jobb az oktatás, csak még rosszabb.


Mivel láthatóan oktatás témában is vakon vagy, kicsit belemegyek.

Egyrészt, jelenleg olyan skill-ek lennének fontosak, mint kreativitás, csapatmunka vagy kritikus gondolkodás, amiket Mo.-on nem adnak át, mivel se a tanárnak nincs ideje felkészülni, se a diáknak nincs ideje egy-egy problémán gondolkodni, mivel le van terhelve.

Ma kb. minden tanárnek alapból van 26 órája és ezenfelül helyettesít még. Nekem egy JÓ tanár ismerősöm minimum 1, de sokszor 3 órát tölt egy órára felkészüléssel.

Ez annyit jelent, hogy hetente LEGALÁBB 52 órát dolgozik.


A tanár kezdő fizetése 140k nettó, míg mondjuk 2 éve Bp-en egy átlagos lakbér volt 160k.


Több sebből is vérzik az oktatásunk.


"az meg hogy hogyan próbálja a baloldal azt beleverni a népbe hogy "romokba az egészségügy és az oktatás" az meg másik kérdés!"

Mondjuk egy tényről beszélünk, szóval ha a nép nem hiszi el, akkor a nép hülye.


"Mondj 1 törvényt aminek semmi értelme nem volt! valszeg a pedofil törvényt mondanád"

Nem, amire ott épp gondoltam az a heti 5 tesi.

Mindenki előre megmondta, de még a youtube-on a magukat személyi edzőknek mondó emberek is megmondták, hogy nem elég a testmozgás, és kényszeríteni sem lehet rá.

Ez egy rossz döntés volt, értelmetlen volt, már akkor lehetett látni, hogy hülyeség, amikor meghozták.

De ha még azt is mondtuk volna, hogy nem tudjuk, hogy jó-e mostanra már látszódnia kéne, hogy mennyire egészségesebb az a réteg, ami ezt a heti 5 tesit átélte, csak az a baj, hogy nem egészségesebbek.


Vagyis a törvény értelmetlen.


"a fidesz csinál 1 törvényt a pedofilok ellen akkor meg az a baj... kicsit nevetséges a baloldal"

Csak az nem a pedofilok ellen, hanem a melegek ellen szólt.

A probléma pedig ezzel volt.

Érdekes, hogy MINDEN párt kivétel nélkül támogatta a törvényt, amíg csak a pedofil része volt benne.

Rettentő szánalmas a hazudozásod.


""ilyet soha senki nem mondott" ez igaz! mert a baloldal SOKKAL radikálisabban csinálja"

Szóval hazudtál. Nagyon jó.

Talán nem kellene ennyit hazudozni. :)


"van videó mikor 1 transzi twerkelni tanítja a kisgyerekeket! és sok hasonló videó is! na és ez az ami BETEGES"

Tehát ha nem "transzi" tanítja, akkor nem beteges. :DDD

Húú, nem vagy gyenge.

Az a helyzet, hogy legkésőbb mostanra egyértelmű lett, hogy neked nem propagandával van bajod, hogy az lmbtq emberek létezésével.

Amúgy pont erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy a jobboldal álnemzetinek hazudja magát.

Kb. ez igaz rád is, se nem vagy nemzeti, de még homofób is vagy annak ellenére, hogy azt hazudtad, hogy nem vagy.


Nem attól leszel nem homofób, hogy azt mondod, hanem ha úgy cselekszel, és nem attól leszel nemzeti, hogy azt mondod, hanem ha úgy cselekszel.

Itt kiderült, hogy te mindkét esetben homofób, álnemzetiként cselekszel.


"a betyársereg és más jobboldali csoportok/emberek"

Az potn nemzetellenes. Magyar embereket félemlítettek meg. Igazán gerinces dolog.


"addig a baloldal azon volt fenakadva hogy nem elég színes a szivárvány zászló... ki az aki nem csinál semmit?"

A jobboldal.


"1 Magyar erekjét meggyalázanak 1 szivárványos rongyal akkor ott gondok vannak"

Nem, a gondok ott vannak, hogy magukat nemzetinek hazudoó álnemzeti személyek azt képzelik, hogy meggyalázás történt.

Érdekes, hogy az pl. nem számít meggyalázásnak, hogy egy párnán van a szent korona.

Ha az nem meggyalázás, akkor azt képzeled, hogy egy közönséges párna, az értékesebb, mint a szivárványos zászló, ami több millió ember elnyomása, kirekesztése miatt jött létre.


Ebből pedig az következik, hogy minimum homofób vagy.


"egyébként meg ANNYIRA ELVANNAK NYOMVA a melegek hogy az utcán sétálhatnak szivárványos zászlóban félmeztelen"

Most komolyan be kell linkelnem az elmúlt pár hónapban a különböző embereket megverését csak azért mert melegek voltak?

Látom már történelem hamisítás is megy. :DD


"A Mi Hazánknak melyik az a programja ami "tudományosan nem támasztható alá" ?"

A kisebbségi programja úgy indul kb., hogy "ezt mondják a tudósok, mi viszont ezzel szemben azt mondjuk, hogy..."

Tehát még ők maguk is tudják, hogy a programojuk ezen része a tudományos konszenzussal szembemegy.


"mert érdekelne... a baloldali program meg... maradjunk annyiba hogy gyurcsánynak volt programja, nyert is! és milett?"

De meg is szavazta a kormánypárt azt a programot?

Nem, ne látod, akkor nem Gyurcsány a hibás.


Annyira példálóznak a jobboldaliak az öszödi beszéddel, de láthatóan fogalmad sincs, hogy miről szólt.


"a n.cik antiszemita/rasszista/homofób-ok voltak akik megölték az ilyen embereket..."

Jaj, istenkém...

Kínos, amikor a náci jellemzőket sem ismered. Javaslom, hogy legalább a wiki-t olvasd el, mert pl. az emberek megölése nem feltétel. Hitler sem 1939 után lett náci, amikor már elkezdte megölni az embereket, hanem előtte is, amikor nem.

Amúgy amit elmondtál, hogy te egyetértesz vele, az homofób volt.

A rasszizmus szintén érzékelhető, de azokba a témákba nem mentünk bele, hogy egyértelműen kiderüljön.


"A Mi Hazánk SENKIT nem ölt meg származása/vallása/szexualitása miatt!"

A megölés nem kell ahhoz, hogy náci legyél.


"SŐT! nem homofób,nem antiszemita DE MÉG NEM IS RASSZISTA!"

De, programja alapján mindenképp.


"Toroczkai azt mondta hogy támogatni kell a melegeket DE nem a propagandát"

A propagandát a jobboldal találta ki.


"Valamint pár roma politikus egyetért a Mi Hazánkal... bizony!!"

"A van egy meleg barátom, de" az nem érv.

Hitler alatt is voltak zsidó emberek, akkor hirtelen szerinted ő sem náci? :DDDD


"tehát NEM n.ci a Mi Hazánk párt."

De, és akármennyire tagadod, még náci marad.


Folyt. köv.

2021. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
9%

#44

"n.ci aki nem ért egyet veletek... ez olyan gyerekes dolog de hát.... ilyenek vagytok"

Megint ez a retardált többes szám.

Mégegyszer, nem vagyok baloldali, csak tényeket mondok.

Amúgy nem, én a jobbikkal se értek egyet, de még a dk-val sem egy csomó mindenben, egyik se náci.

A fidesszel szintén nem értek egyet, de ők nem nácik, hanem fasiszták.


"Pont hogy a jobbik árulta el az embereket! az alapító nyilatkozatba benne van hogy a baloldali pártok ellen jöttek létre"

Még egy hazugság. :)

Tudod ez a dokumentum még fent van a neten.

Az okirat szerint pedig a TELJES politikai elit alternatívájaként akarnak ott lenni, illetve demokratikus ország akar.


Egyrészt, ebből nem következik, hogy nem foghat össze más párttal. Továbbá a demokráciából következik, hogy nem más párt ellen van.

Másrészt, a jobbik hatalomtechnikai szempontból jó döntést hozott, mivel így tudja legjobban érvényesíteni az akaratát, akkor is ha az a baloldallal szemben történne.


A jobbiknak a teljes elittel volt baja, akkor tud fellépni a politikai elittel szemben, ha vagy felettük áll vagy velük egy szinten.

A fidesz fölé tud kerülni, ha kormányra jutnak, és a többi pártot tudja kontrollálni, felügyelni, ha a koalícióba kerülnek.


Aki tényleg egyetértett a jobbik céljával az az összefogásnak csak örül.


"egyébként sok jobbikos ezért lépet ki és így lett a Mi Hazánk párt! és sok jobbikos Mi Hazánkos lett! pont ezért"

Nem ,azért lettek, emrt a fidesz megvette őket.

Ha tényleg alternatíva akartak volna lenni, akkor maradnak, hogy tudják felügyelni a "baloldalt", amikor kormányra kerülnek.

Egy koalíciós pártnak nagyobb hatalma van, mint egy ellenzékinek.


"Áh nagyon nemzeti a tömekbe lövetni! az a tömeg miért is ment ki?"

Még egy hazugság, Gyurcsány senkire nem lövetett. Esetleg a belügyminiszter, de az meg nem Gyurcsány volt.

Amúgy ezzel a felvetéseddel is legjobb esetben is az jelenthető ki, hogy a tüntetők a nemzet ellen voltak, illetve a belügyminiszter, viszont a parancsot teljesítő rendőrökről és Gyurcsányról ez nem mond semmit.

Vagyis az érved szerint Toroczkai nem nemzeti.


"MINISZTERELNÖK ELISMERTE 1 kiszivárgott hangfelvételben hogy hazudott lopot és egyéb finomságok!"

Az is rajta volt a hangfelvételen, hogy NEM LÉTEZIK olyan párt, aki hajlandó lenne rendbe tenni az oktatást és egészségügyet.

Ha az egyik mondatot igaznak tekinted, akkor a másikat is annak kell.

Nem úgy működik, hogy ami tetszik neked azt elhiszed, ami nem tetszik, azt nem.


"ezért NÉPHARAG lett"

A fizetett rendbontók nem számítanak népharagnak.

Ha annyira népharag lett volna, akkor hova lettek a fideszes politikusok? Volt egy Orbán beszéd, de utána?

Elmentek, mivel tudták mi lesz, mivel tudták, hogy kiket béreltek fel.


Elmondom mi volt a valóságban. A fidesz tudta, hogy ez a beszéd komoly dolog, viszont úgy számolt, hogy ha elég nagy tüntetés sorozat lesz, elég komoly eseményekkel, akkor lemond Gyurcsány, ezért béreltek embereket, és ezért léptek le, mivel nem szabadott ott lenniük, mivel felhasználhatta volna az mszp-szdsz a fidesz ellen, ha valakit ott elkapnak.

Viszont Gyurcsány nem mondott le, így a fidesz terve nem jött be. Utólag kiderült, hogy szerencsére.


A bekövetkezett válságot Bajnai NAGYON jól kezelte, ezt a fidesz is tudta - be is ismerte -, minden fontos lépést meghozott, kihozta az országot a válságból, és ezután az ország növekedési pályára állt volna.

A fidesz ekkor vette át a hatalmat, ami jól jött, mivel az előző kampány arról szólt, hogy az mszp hibája a válság, a fidesznek meg már nem nagyon kellett negatív döntéseket hoznia, mivel Bajnai megcsinálta.


"Legális illegális... 1 kutya."

Nem teljesen, mivel te legális migráns vagy, amikor kimész mondjuk Németországba.


"2 migráns csoport háborújába [...] akik nem terroristák"

Áh, értem, szóval nem tudod, hogy mi az a terrorizmus.


"azok az ártatlan éhezők MAGYAROK KATONÁKRA TÁMADTAK"

Irónikus, hogy pár bekezdéssel feljebb meg azt ecsetelted, hogy magyar rendőrökre támadni milyen hazafias. :DDD


Mellesleg kíváncsi lennék, hogy hogy viselkednél hasonló helyzetben. Éhezel, akár családtagjaid is, és nem adnak enni, nem engednek be stb.


"migránsod miatt leég az ország fél erdeje"

Ostobább dolgok nem tudsz mondani? :DDD

Ha pl. meleg szállásuk lettt volna, akkor gyújtanak tüzet? Nem.

Akkor ki a hibás, hogy ez volt az egyetlen megoldás? :)


"katonák meghaltak volna akikre rá támadtak akkor azokal mivan?"

Ohh, lehet elméleti kérdéseket is feltenni.

Ha 2006-ban egy kósza molotov egy házba repülbe véletlenül és élve gyerekek égnek el, akkor is a rendőrök a hibásak?

Az a helyzet, hogy amiket te mondasz, azok normális migrációs politikával nem történtek volna meg, ezt a jobboldal érte el, hogy így legyen.

Érdekes, hogy finnországban egy katonára sem támadtak migránsok és még csak háború sincs.


"mért is gonosz? jaa már tudom! mert nem baloldaliak"

Érvelési hiba.

A jobbik se baloldali, én se vagyok baloldali, mégse mondom egyikre se, hogy "csúnya, gonosz".


"A válasz, aki Magyar tömegbe lövetett (Baloldal)"

Röhej, hogy tényleg nem látod a hasonlatot a magyar rendőrök-rendbontók és a katonák-illegális határátlépők közt. :DD


"B válasz, az aki építen és fejleszteni akarja az országot (Mi Hazánk)"

Ez megint hazugság, de mindegy.

2021. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
9%

Külön folytatom akkor már ezt is:


#45

"igen csakhogy nem magát fényezi hanem az élettörténetét mondja el! van különbség..."

Egyrészt, egy ember nem tudja OBJEKTÍVEN elmondani a saját élettörténet, még akarlatlanul is torzítja azt, főleg ha azt gondolja, hogy igaza van.

Másrészt, bizonyítsd, hogy nem hazudik benne.



#47

"Jó volt elolvasni a jobboldal és a baloldal harcát"

Csak még mindig nem vagyok baloldali.

Még csak baloldali pártra sem szavaztam soha, mondjuk jobboldalira se.


Én teljesen objektíven felmutattam a tényeket.


#48

"azt mondtam hogy belevezette nem azt hogy csinált 1 válságot"

Csak egy világválságot nehéz elkerülni, vagyis MINDENKI belevezette volna, aki kormányra kerül.

Ha viszont ezt érted, akkro értelmetlen a kijelentésed, amiből következik, hogy nem sikerült felfognod, hogy egy 10 milliós lakosságú ország, ami még ma is erősen kötődik külföldhöz gazdaságilag, az az életben nem kerülte volna el a válságot.

2021. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
81%
49, úgy érted a Kínai Néppártra, mert addigra már eladták az országot kinának?
2021. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
27%

#53

A halál farkának sincs kedve vitatkozni.... mire elolvasom amit írtál és megcáfolom lemegy a nap!

2021. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
72%

#57

Tekintve, hogy tényeket írtam, így nem tudod megcáfolni őket.

Szóval ez nem igaz, de ha elolvasnád, legalább okosabb lennél. :)

2021. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
58%
Arra amelyik kirugdossa a magyar politikusokat, jogászokat, közgazdászokat, bezáratja , bíróságokat, rendőrséget, börtönöket, és letrehozza azt, mindenki oly módon és eszközokkel, szerezhessen magának vagyont, ahogy tud.
2021. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kire
2021. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!