Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni 2022-es országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Én vagy a Fideszre vagy a Mi Hazánk Mozgalomra azért mert jobboldali keresztény pártok és a Magyar emberek mellett vannak és nem a külföldi nagy hatalmak akaratait akarják szolgálni hanem a nép akaratot!

2021. aug. 15. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Hallottátok hogy nemsokára bemutatják az elk.rtuk című filmet?
2021. szept. 19. 08:42
 62/66 anonim ***** válasza:
84%
A gyakori eléggê ellenzêkinek tűnik, bár az is durva hogy itt a mi hazánk mozgalom támogatottsága a fideszéhez hasonló.
2021. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Hát jah, itt mindenki ellenzéki összefogás párti
2021. okt. 18. 14:25
 64/66 anonim ***** válasza:
Egyikre se.
2021. okt. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha már fajtiszta vagy, vagy annak hiszed magad, keresztény konzervatív, magyar! értékekkel, akkor tanulj már meg helyesen magyarul írni! Miért van az, hogy akik legjobban verik a magyarságukért a mellüket, annyit nem tudnak megtenni, hogy normálisan írják le a mondanivalójukat? (Tudom, az egyikbe csak beleszületni kell, a másikért már tenni is.)
2021. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
90%

Én konzervatív, keresztény, nemzeti érzelmű emberként életemben először itthon maradok.


Sajnos elég közelről látom, mi megy. A megtermelt, illetve transzferként beáramló pénznek elég nagy része nem a magyarság boldogulását szolgálja, hanem az elit zsebébe vándorol, és lesz belőle még egy jachtocska, még egy százötvenmilliós karóra, még pár száz hektár föld, még egy kúria, még egy Louis Vuitton táska a gyereknek, még egy olyan kocsi, aminek csak a kereke majdnem harmincmillió forint. A lentebbi szinteken pedig szorgalmasan bólogatnak, és akkor csurran-cseppen oda is valami: milliós fizetés, még lejjebb egy-két évente egy megbízási szerződés, és abból a pár százezerből is kijön azért egy olcsóbb nyaralás. Cserébe kussolni és hazudni kell. Nem szabad feltenni például olyan kérdést, hogy a „keresztény” kormány propagandagépezetében miért kell parancsszóra rugdosni a katolikus egyházat, amikor épp ezt kérte a kormánytól egy hivatalosan egyháznak minősített lobbiszervezet. Meg azt sem szabad megkérdezni, hogy a paravánok mögött miért támogatja a kormányzat a DK-t vagy épp a libsi értékek propagálását végző sajtót.


És miközben elképzelhetetlen pénzek áramlanak a kiválasztottaknak, az egészségügy rohad szét (már a középosztályból is tömegek kényszerülnek át a magánellátásba), időzített bomba az egész, az oktatás úgyszintén, a szociális ágazatról meg aztán ne is beszéljünk: ki fog 120-150 ezer forintért heti 40-50 órát időseket gondozni, pelenkázni?


Szóval hazafiként ezt én képtelen vagyok támogatni.


A Mi Hazánkot azért nem támogatom, mert a Fidesz kreatúrája. Ez nemcsak a parlamenti munkájából látszik: fideszesek is segítettek abban, hogy meglegyen a kellő számú ajánló aláírás, ráadásul a kormányzati média kifejezetten barátságosan viszonyul a Mi Hazánkhoz.


Márki-Zay Péter sokáig bírta a mérsékelt szimpátiámat. Valahányszor a képembe tolnak egy hazug kormánypárti kampányhirdetést MZP-ről, még most is azt érzem, hogy rá kéne szavaznom, de nem fogok. Átesett a ló másik oldalára, lásd a házassághoz való hozzáállását vagy az ukrán konfliktussal kapcsolatos megnyilvánulásait.


Nem látok megoldást a jelenlegi helyzetben, így távol maradok, és remélem, egyre többen ábrándulnak ki ebből az ocsmány színjátékból.

2022. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!