Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorlás pártiak! Magyarors...

Bevándorlás pártiak! Magyarországnak volna-e valamilyen haszna abból, ha befogadó lenne?

Figyelt kérdés
Ha igen, micsoda?

2021. aug. 16. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%

Sokszínű lenne a társadalom, és lenne több munkaerő.

Ugyan mi... Ezt a hülyét, tuti fideszes.

2021. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy nem konfrontálódna az EU-val, ami a pénzt adja. És pontosan ugyan annyi külföldi lenne az országban, ugyanis mindegyik lépne tovább innen nyugatabbra.
2021. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, kinek üzensz, de aki azt mondja, hogy a menekülteket be kellene engedni, az nem azt mondja, hogy telepedjenek itt le. A beengedés azt jelenti, hogy átmenetileg itt lehetnek, amíg el nem dől, hogy valódi menekültek-e.
2021. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
96%
90%-uk nem valódi menekült
2021. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
3: és eteted-itatod, lakást adsz neki .... de a lakásodba nem engednéd be, mi?
2021. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Sokszínű lenne a társadalom, és lenne több munkaerő."


Tehát ha jól értem, a munkaerő hiány pótlása indolkolja a bevándorlók befogadását. De mi indokolja, hogy azok a bevándorlók afrikai és közel-keleti muszlimok legyenek? Vannak alternatív megoldások is ami szintén pótolná a munkaerő hiányt, és sokszínűbbé tenné a társadalmat.


"Ugyan mi... Ezt a hülyét, tuti fideszes."


Nem vagyok fideszes. Azt gondolni, hogy mindenki fideszes aki nem akar afrikai és közel-keleti muszlim bevándorlókat, na az volt hülyeség.


"Az, hogy nem konfrontálódna az EU-val, ami a pénzt adja."


Szlovákia sem fogadott be bevándorlókat, mégsem konfrontálódott az EU-val. Szerintem itt az a baj, hogy a fidesz propaganda nyíltan az EU-t teszi meg ellenségnek, amit a pl. szlovák kormány párti propaganda nem tett meg.


"És pontosan ugyan annyi külföldi lenne az országban, ugyanis mindegyik lépne tovább innen nyugatabbra."


Van sok kínai és vietnámi az országban, ha azok nem mennek innen tovább nyugatabbra, akkor a többi minek menne?


"Nem tudom, kinek üzensz, de aki azt mondja, hogy a menekülteket be kellene engedni, az nem azt mondja, hogy telepedjenek itt le. A beengedés azt jelenti, hogy átmenetileg itt lehetnek, amíg el nem dől, hogy valódi menekültek-e."


Csakhogy erre nincs megfelelően kidolgozott módszer. Az összes menedék kérő 70%-a nem valódi menekült, hanem gazdasági bevándorló, és sokan kijátszották a rendszert, és menekült státuszt kaptak, ami ha hozzá teszem, nem valamit fer a valódi menekültekkel szemben.

2021. aug. 16. 22:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyi országon keresztül érkezik hozzánk, az már nem menekült, hanem migráns!
2021. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Én szeretem a sokszínűséget, és már ez elég volna.

Engem az elmúlt években vizsgált már fekete orvos, tudok arab fogorvosról is aki ráadásul egy telefon alatt fogad akár húzni kell, akár melózni a foggal, a magyarok azért nem ilyenek....

Úgy hogy szerintem aki ezek ellen van annak problémák vannak a fejében, és fajgyűlölő is egyben, mi más oka lenne hogy utálkozzon?


Nem tudom a magyar mit félt a másiktól? A szaros munkáját amiért filléreket kap? Cigányból már évek óta több van mint belőlünk, mégis mi dolgozunk aktívan, hosszú évekig megszakítás nélkül.

2021. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8: ha nem akarod érteni, az más.
2021. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy szükség van legalább 1 millió dolgozni hajlandó bevándorlóra a hiány pótlására.


Irában van kb. 300000 vagy 500000 ezer keresztény, Irakban is maradt kb. 300000 keresztény, Szíriában 1.2 millió keresztény (élt a háború előtt), Egyiptomban 20 millió kopt keresztény él, Szudánban csak ortodox keresztényből fél millió van, Etiópiában csak ortodox keresztényből kb. 36 millió, Indiában csak Szent Tamás keresztényből 6 millió, gondolom értitek mire akarod kilyukadni.


Minek fogadnánk be muszlimokat amikor befogadhatnánk keresztényeket is? Ennyi ember között még munkaközvetítőkön keresztül is találnánk egy millió munkavállalót aki szívesen dolgozna Magyarországon. És lenne köztük arab, fekete, indiai, szír, perzsa, stb.


Munkaerő is lenne, kulturális sokszínűség is lenne, mindenki nyerne.

2021. aug. 16. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!