Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fel ez a hatalmas rongyrá...

Mire fel ez a hatalmas rongyrázás augusztus 20-án? Semmit nincs itt ünnepelni.

Figyelt kérdés

Milliardokat szorunk el tuzijatekra, undorito, rozsaszinu turulmadarakat vontatnak egyiptomi rabszolgak a belvarosban, Szent Istvan megszegyenito "aranyszobrot" tolnak vegig az Andrassyn?


Tenyleg ez hianyzott nekünk? Mikozben elen jarunk a Covid halottak lakossagaranyos listajan, az uzemanyag ara az egekben, a forint sosem volt meg ilyen gyenge, az elelmiszerarak elszalltak. Nem ertem mire fel ez a tobbnapos penzszoras.



2021. aug. 20. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%
Aki akar menjen, nem értem miért fáj ez annak aki nem akar amúgy se menni.
2021. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon fontos megemlékezni Magyarországnak a születésnapjáról mert ez csak megerősíti a nemzetet. Annak a népnek amely elfeletkezik a múltjáról széthúz, annak nincs jövője. Senki ne hallgasson az olyan idióta liberálfasiszta panelprolikra akik ócsárolják a megemlékezést hogy ezzel is megosszák a nemzetet. Mindenből is politikát csináltok ezt jobb lenne abbahagyni.
2021. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyed utolso, de a Fidesznek mar sikerült megosztania a nemzetet. 😉
2021. aug. 20. 17:02
 24/26 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van mit ünnepelni, az más kérdés, hogy ezt színvonalasan kéne...

Amúgy nem érzem annyira nagyobbnak ezt, mint szokott.

2021. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nagyob mert oltás nélkül mehetsz ki az utcára estte után mert az urak meg engedték.Hiettetlen hogy, itt tartunk remélem jönn már az atom az emberek méltatlanok az életre.
2021. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
38%
25, én az előző évek aug. 20-ára gondoltam, ami 10-15-20 éve volt, mikor még azt sem tudtuk, és el se tudtuk képzelni, hogy mi az, hogy oltási kártya...
2021. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!