Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Téged irritál a külföldön...

Téged irritál a külföldön dolgozó magyarok rongyrázása Magyarországon?

Figyelt kérdés
tehát amikor a 15-20 éves audikkal megérkeznek Nagykanizsára és megy a dudálgatás meg az éttermekben hangosan beszélnek arról hogy mennyit kerestek éppen a múlt hónapban Ausztriában meg Németországban.
2016. jún. 29. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, az zavarna, de akkor is, ha magyarországi magyarok vagy ausztriai osztrákok csinálják. Ez szimplán faragtalan viselkedés.
2016. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Valóban vannak irritáló szokások.

Nekem az egyik kedvenc, mikor hazajönnek, mennek is majd vissza, de azért izomból elkezdenek vásárolni ruhát, cipőt.

Minek?:D Hogy legyen mit visszacipelni? :D

Főleg, hogy kint állítólag minden olcsóbb.

Tehát itt azért kijön, hogy megy a szerep túltolása ezerrel. Akkor a kocsi ugyan ez, egy másfél millió forintos, leharcolt BMW-t is hitelre hoz ki, de előadja magát, hogy ő hogy tele van.Ezekkel az emberekkel nem kell egyébként foglalkozni, 99%-uk semmivel nincs előrébb. Aki egy kicsit is ad magára, az nem rázza magát. Itt van mérnök haverom, hazajött egy biciklivel :D

A számláján meg van vagy 50 millió 28 évesen :D

2016. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, nekem Magyarországon is élnek bőven ilyen ismerőseim...
2016. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja vannak ilyen emberek, én ilyenkor azért se veszek róluk tudomást, az idegesíti őket a legjobban.
2016. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Más sikere nem bosszant. Nem vagyok irígy.

Az bosszant, hogy kidolgozom a belem, mégsem fizetnek meg.

Ha tudnék nyelveket én is elmennék és dolgoznék külföldön. Itthoni fizu nem ad eleget ahhoz, hogy családot alapíthassak és házam legyen. Ez szomorú. Nem az, hogy valaki ezt még tudja valósítani külföldön szerzett pénzből.

2016. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki így viselkedik, az akkor is így viselkedik, ha itthon dolgozik. Elég sok ember szerint, mennél feltűnőbb, annál menőbb. Ilyet, a legcsóróbbtól, a tényleg gazdagig találni.
2016. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel problémám. Egy nyomorban felnőtt magyarnak nyilván nagy dolog hogy becsületes munkából meg tud élni normálisan és szeret ezzel villogni. Engem inkább azok a villogós magyar vállalkozók irritálnak akik nagy hangon arról beszélnek hogy hogy csalják el az adófizetést, hogy nyúlnak le támogatásokat stb.
2016. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Ki nem állhatom az ilyeneket, akár kint robotol, majd nyakaskodik itthon, vagy dettó ha itthon.


Aztán sok esetben a leghangosabbak csak valami ócska látszatát akarják kelteni milyen jól megy nekik, közben meh lehet, hogy azt a 20-éves sz.rt is hitelre vették. :)

2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Engem addig nem erdekel meg nem szol be valamit. Az mar jobban idegesit hogy ledobja a BMW kulcsot az asztalra es azt hiszi minden no a nyakaba ugrik.
2016. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Erika Berger, az hogy mit gondol, feltételezés.
2016. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!