Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aug. 20.-ának már inkább egy...

Aug. 20.-ának már inkább egy Pride hangulata van mint egy nemzeti ünnep hangulata?

Figyelt kérdés

Mivel a fiatalok többsége úgyis el akar menni innen külföldre élni, így nem igazán érdekel senkit már ebben az államnak az alapítása. A nacionalizmus egyre gyengül, ahogy az ország egyre élhetetlenebbé válik.

Most már inkább az egésznek csak egy ilyen Pride feelingje van a fiatalok részéről, hangolódva az aktuális politikához. Ti is így érzitek?



2021. aug. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Legyen tánc!
2021. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Igen.buzul mindenki kurta farkú kismalacom hogy túrjalak meg.
2021. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
egyáltalán nem ezt vettem észre...
2021. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont annyira van "bucsui hangulata", mint volt bármikor az elmúlt kb 70 évben.

Már a szociban is inkább amolyan második május elseje volt, majálissal miegymás, mintsem komoly nemzeti ünnep.

Átlag magyar régen is és most is a munkaszüneti napot és a tűzijátékot ünnepli, és nem az alkotmányt vagy az új kenyeret vagy Szent Istvánt.

2021. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem követem, de alapvetően én is látom azt a trendet, hogy augusztus 20 fesztiválszerűvé válik. Viszont szerintem ez inkább jó, végre egy magyar nemzeti ünnep, ami nem csak pátoszos és nem egy elbukott forradalomhoz kapcsolódik. Nyilván ehhez könnyebb kapcsolódni családi szinten is. Pl Amerikában a függetlenség napján sokan családi/baráti grillezést szerveznek. Ilyesmit augusztus 20-hoz kapcsolódóan is el tudok képzelni. Míg mondjuk október 23-án vagy március 15-én kevésbé.
2021. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát most is riszálták sokan a 3,14csájukat?

Bár nem sok párhuzam vonható Augusztus 20, meg egy provokatív vonaglás között....

2021. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!