Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tudom kicsit későn, de azért...

Tudom kicsit későn, de azért felteszem. Idén miért nem volt annyi tűzijáték szilveszter 0 órakor? Sőt alig volt.

Figyelt kérdés
Tavaly, előtte, előtt... Mindig emlékszem hogy óriási nagy tűzijátékozás és buli volt. Tavaly, és előtte emlékszem a kutyám nagyon félt, sőt amikor kimentem megnézni őket még én is kicsit féltem mert annyira különleges volt. Most meg?? Kimentem 10 percenként egy dúrranás (még nem is láttam meg) és alig. Mentem majd egy fél vagy 1 km-t és valahol távol párat láttam, és utána a tőlünk igencsak távol lévő főtéren egy huzamosabbat. Nagyon semmi dudálás nem volt, meg semmi buli hangulat. Miért van ez?? A ti városotokban/településeteken is ez volt??

2020. márc. 7. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
6-7 között aludtam egy laza órácskát tehát az sem lehet hogy túl hamar feküdtem volna le.
2020. márc. 7. 17:36
 2/5 alletta ***** válasza:
100%
nálunk fél 1-ig nagyon nagy durranások voltak. nem mondom, hogy nem volt köztük sok szép, de a kutyámat, és a két cicámat kellett nyugtatni.
2020. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt. Több is, mint előtte évben.
2020. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-( Remélem jövőre több lesz.
2020. márc. 7. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan volt mint bármely másik nap este, mindegy leglább azt ami volt azt láttam, meg úgy jó is volt.
2020. márc. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!