Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Volt karácsonyi hangulatotok...

Volt karácsonyi hangulatotok idén?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, nekem semennyi nem volt. Sajnos. Pedig imádom a karácsonyt, csak a vírus miatt ez is eltűnt :/

2020. dec. 25. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kicsit
53 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt és van is karácsonyi hangulatom. Nem fogjuk hagyni, hogy egy bunkó vírus ezt is elvegye tőlünk. :-)
2020. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem, a vírus miatt nem mertem az idős szüleimmel karácsonyozni, csak beugrottam hozzájuk, de Szenteste egyedül voltam itthon. Pedig van kis karácsonyfám, gyújtottam gyertyát, mégse érzem azt a hangulatot, ami eddig minden évben bennem volt. :(
2020. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De ennek semmi köze a vírushoz. Már évek óta nincs nekem. Régen megszoktam, hogy ha karácsony van, akkor hó is van. Most meg már évek óta nincs hó, így karácsonyi hangulat sem.
2020. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hó miatt nekem is egyre kevésbé van hangulatom,de az általában megjön aznap. Most is így történt,és most sok év óta először sikerült olyan fát választani,aminek érezzük az illatát. Ha nincs is hó, legalább ez van. Családdal ugyanúgy találkoztunk,mint minden évben. Mi egyébként is találkozunk, vírustól függetlenül. Szüleim már túl vannak szerencsére a covidon,így elvileg egy ideig védettek.
2020. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nem volt mert semmi étterem nincs nyitva semmi vásár nem volt a karácsonyt megelőzöen és ráadásul mi panelban lakok a szulokkel meg online oktatas volt tehat az itthonlet is kikeszitett hogy iden szallodat terveztunk de azt se lehet tehat a bezartsag meg minden mas tonkretette az ideit nekem legalábbis. En nem vagyok az a bezarkozo tipus es visszaestem a depresszioba mivel 2 honapja konditerem sincsen lassan es nincs tarsasag sem. Tehat nekem nem volt jo.

28/f

2020. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!