Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország a nők válogatóssá...

Magyarország a nők válogatóssága miatt került a kihalás szélére?

Figyelt kérdés

Nem jött be a várt család propaganda, tehát hogy majd a magyar családot kitermelik a népességet, mert a magyar férfik 40 év alatt több mint 70%-a gyerektelen, és a legtöbb az is marad.

Források: (alapvetően KSH)

[link]

[link]

[link]

Ez arra vezethető vissza, hogy a nők, csak a férfiak felső 10-20%-ára reagálnak a társkeresőkön a 21. században. Valamint rengeteg fiatal nő lép le innen Nyugati pasival, vagy ha párban mennek is ki, sok nő hagyja ott kint a pasiját Nyugatiért.

Erre számos üzleti bizonyíték is van, például, hogy a CSOK-ot és a babavárót a legtöbben befektetési céllal, nem valódi gyerekvállalási céllal vették fel, aminek nem sokára meg is lesz az eredménye. Kíváncsi leszek, hogy fog alakulni az ingatlanhelyzet ennek hatására.

Valamint ez a jelenség nem csak kis hazánkra, de a fejlett világra egyaránt jellemző, csak az a nem mind1, hogy oda vándorolnak ki a magyarok és más kelet-európaiak ide meg nem jön senki hosszútávon. Így mi ki fogunk halni.

Klasszikus példa még a híres WoW játék újraindítása, ami főleg a 30 körüli férfiakat érintette. Óriásit tévedett a Blizzard mert sokkal nagyobb érdeklődés volt rá, mint amekkorára számítottak. Most egyre több régi klasszikus játékot renoválnak és indítanak újra vadi új szervereken, mert rájöttek, hogy iszonyú sok a 30 körüli férfi akik rohadtul nem lettek családapák, ahogy régen, hanem agglegények maradtak, és igen vevők a régi gyerekkori kedvenc játékaikra még mindig.

Egyértelmű, hogy a fejlett keresztény világban a család modell megbukott. Legalábbis a társadalom nagy többségét illetően. Végül is tehát a nők tehetnek róla, az ők túlválogatása miatt fog kihalni Magyarország?



2021. aug. 20. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez pontosan így van ahogy leírtad.
Van benne igazság.
Nem, teljesen másról van szó.
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

"Ez arra vezethető vissza, hogy a nők, csak a férfiak felső 10-20%-ára reagálnak a társkeresőkön a 21. században. Valamint rengeteg fiatal nő lép le innen Nyugati pasival, vagy ha párban mennek is ki, sok nő hagyja ott kint a pasiját Nyugatiért."


Arról van szó, hogy egy megkeseredett incel vagy :)

2021. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Anyám borogass!

Már ezt a kategóriát is megtaláltad a felnőtt kapcsolatok után?

hagyjátok szegényt, most lehet hetekig ezt a kérdést fogja kiírni ezerféleképpen.

2021. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Azért a férfiak igényei is magasak lettek.


A nő legyen egyszerre munkavállaló, legyen feleség és anya is egyben.Emellett pedig járjon magas sarkúban meg cicis ruhákban.

2021. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ha nem vagy milliomos vállalkozó, esélyed sincs
2021. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
A felszínesség az oka, a nőknek csak olyan férfi kell aki egyszerre kőgazdag, jóképű, izmos és laza. Sima átlag férfiaknak esélye nincs nőt találni, még szexelni is max prosti jut, attól meg nyilván nem lesz gyerek (ne is legyen). Szóval ez nagyobbrészt nem politikai kérdés, nem csak nálunk van ez így, hanem az egész fejlett nyugati világban, ahol mindenhol a külsőségek dominálnak és nem a belső értékek. Nem véletlen hogy India, Nigéria meg ezek a helyek ahol továbbra is futószalagon gyártják a gyereket, mert egyrészt ezek csóró helyek, itt a nagy többségnek szóba se jöhet a 3-as BMW, az ájfon, a dubaji nyaralás meg a műköröm, amik a 21. századi nőknél általában a világ közepe, másrészt ott annyira nem is válogathatnak a nők, legalábbis nem szórakozhatnak meg gúnyolódhatnak a pasikkal ha próbálkoznak náluk.
2021. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Miss Endzsi ***** válasza:
Majd jönnek helyükre mások.
2021. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

A cigányok gondoskodnak a problémáról minden értelemben, efelől ne aggódj. Egy 23 éves ismerősöm ma 5 cigány gyereket kéne hogy neveljen a 22 éves csitrijével ha nem szólnak közbe a szülők hogy már el kéne vetetni hé, mert még itthon laktok, buták mint a franc és csak összefekszenek a semmire.


Gyereket ide az vállaljon, bánja a fene mennyit, aki vállalkozó, olyan a meló amivel ketten hazavisznek 800e-1M ft-ot. Abból normálisan van járatva a kölyök, jut nyaralni, ha a felnőttnek van hobbija marad arra is, valami kiadás van akkor fizetik.



29 éves vagyok, de semmi nem utal nálam arra hogy úgy is élek már, 23 évesnél idősebb csaj nem is igen került hozzám közelebb, a jelenlegi életem hasonló egy 18-19 éveséhez, csak annyi különbséggel hogy saját magamat látom el, ugyan nem köt le már a videojáték mint régebben, 2 éve megcsináltam a motoros jogsit is, és robogózgattam aztán vettem egy sport gépet, mert már a tököm ki van, ezzel legalább kitudom magam élni.

Legfiatalabb csaj 20 volt nem rég akivel eljárkáltunk ide-oda, sokan nem szeretnék lekötni magukat, hiába látni fiatal gyerekes családokat, ők az a kevés kivétel, talán lehet szét is mennek 35+ éves korukban, mert jön más hapsi, vagy csaj és kísértésbe kerülnek.

2021. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem,aki imád játszani 30 körül,az nem akar megnősülni:))
2021. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Mármint videójátékok,netes játékok,stb.


Az ilyen férfiak többsége nem is akar családot.

2021. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 progizo ***** válasza:
74%

#5.: az átlagférfinak is jutnak nők, de azok már csak az aljából, a maradékból válogathatnak, mert a többit lenyúlják a gazdag f*szsz*pók.

Én pl. már a 40-et is betöltöttem, mégsincs feleségem, mert szegény, becsületes, kicsit naív és egyáltalán nem erőszakos vagy nyomulós férfi vagyok. Pedig nagyon szeretnék én is egy szép, nőies, családközpontú, kedves hölgyet magam mellé feleségül. De úgy látszik, ez nekem nem adatik meg.

2021. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!