Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Augusztus 20-án a félművelt...

Augusztus 20-án a félművelt kivagyiság ünnepét láthattuk?

Figyelt kérdés

"Idén a Fidesz az államot, mint misztikus képződményt próbálta bemutatni. Kéri szerint egyfajta spirituális töltetet az államnak, mintegy felettünk álló testetlen hatalomnak. Hozzátette, ez inkább Mezopotámiára és Egyiptomra volt jellemző, pedig ez egykor az alkotmányosság és a köztársaság ünnepe volt, magyarán mindenkié. Egyiptommal és Mezopotámiával ellentétben azonban az újgazdag, félművelt kivagyiság ünnepének lehettünk tanúi augusztus 20-án. Mindezt a kereszténységet is felülíró államimádat jegyében.


Formailag ízléstelen, nem kiforrott, a korábban említett félműveltek kivagyisága tükröződik benne."


[link]


Egyetértesz vele?


2021. aug. 24. 09:20
A kérdező szavazást indított:
Tényleg elég giccses volt
Magasztos és felemelő volt
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Kit izgat, mit gyűlölködik a klubradio. Jó, hogy már némák, ezeket olvasva. :)
2021. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Hihetetlen, hogy ilyen érzéketlen emberek között kell élnünk, akik így nyilatkoznak egy ilyen rendezvényről.

Az ilyen emberek bármibe belekötöttek volna. Teljesen mindegy, hogy milyen volt a műsor.

Engem az nyugtat, hogy nem vagyok olyan, mint ők. Nekem van hazám.

2021. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az eltérő vélemény nem gyűlölködés. A pártállamban volt szokás a más vélemények elnyomása, amin az 1-es örömködik..
2021. aug. 24. 09:37
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

#3

Ez pont tőletek a leghiteltelenebb...

2021. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Aha, eltérő vélemény. De ha a tiétektől tér el valakié, akkor arra mi a reakció? Krumpli, Fideszbérenc, tolvaj, náci, fogyatékos stb. Ennyit az "értelmiségi" baloldalról.
2021. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg Hitler 38-as felvonulását. Aztán nézd meg ORbánét.
2021. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

#6


Én szélsőjobboldali vagyok. Elhiszed nekem, hogy örülnék, ha Orbán is az lenne, de nem az. Hiába hasonlítod Hitlerhez.

A Sargentini jelentéssel is csak egy bajom van, hogy sajnos nem igaz.

2021. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

7

Ezzel inkább az a baj, hogy a cigányok ezt nem látják.

Régóta a Fidesz a valódi szélsőjobboldali párt nálunk.

2021. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

"Augusztus 20-án a félművelt kivagyiság ünnepét láthattuk?"

Nem, azt azóta csináljátok ti kérdező a haverjaitokkal.

Olyan ostoba kérdéseket írtok ide is ki, meg jelentettek meg számtalan más helyen olyan együgyű, szánalmas megjegyzéseket, ami szépen megmutatja a kis proli lelketeket, ami tapsikol a prájdon felvonuló bazári majmoknak, ellenben nem is érti miről szól egy nemzeti ünnep.

2021. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#8 nem. A fidesz egy moslék párt, összekeverve minden hulladékot. Igen vannak szélsőjobboldali horthysta felszíni jellegek (igazodva ahhoz hogy azt hangoztatják magukról hogy ők fú de jobboldaliak), de lényegében a kádár-rákosi rendszer hibridje belül, tehát feudál-komcsi.

Ez pont megfelelő a célcsoportjuknak, akik még mindig a kádári komcsiság alapján működnek, de mivel lejáratódott a komcsiság, ezért el kell rejteni ők és másnak eljátszani magukat. Így az ellenkező irányúnak hirdetik magukat, a pszichológiai túlkompenzálásból fakadóan.

2021. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!