Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az Igen Szolidaritás 2021-ben Kádár János nevével kampányol?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is így gondoltam 2018-ban, és nagyon sokan gondolják most is ezt. Én erről azóta tettem le, amióta még a fidesznél is közveszélyesebb szabadpiaci fundamentalisták kerültek felszínre a fideszen kívüli jobboldalról.
2021. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kire gondolsz? A Le az adók 75%-ával pártra?
2021. aug. 24. 16:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Is. Egy normális országban már diliházban lennének. De semmivel nem különb a vasutak privatizációját követelő Cseh Katalin - Ausztriában volt szerencsém megtapasztalni, hogy egy jól működő közszolgáltatást, például az ÖBB-t semmi nem überel -, a közalkalmazottak létszámának csökkentését követelő Szarvas Koppány Bendegúz sem. De az általános választójog ellen uszító Kádár Barnabás is ugyanakkora nulla, a volt főpolgármester-jelöltjük szerint meg nem jó lenne jó a Tiborcz-adó, mert jujj, mi lesz szegény gazdagokkal. Nehogy véletlenül olyan kormány legyen Magyarországon, ami a milliárdosok, oligarchák, burzsujok helyett a társadalom egészének az érdekeit tartaná szem előtt, nem. Az elitista jelöltjük szerint jó az, ha a leggazdagabb 1% kisajátítja az összjövedelem több mint 20%-át.


A Momentumnak már maga az EP-kampánya is elképesztően ostoba volt. "EU-s pénzt csak kórházra, iskolára, munkahelyre". Miért csak erre a háromra? Környezetvédelemre nem kell? Lakhatásra nem kell? Közösségi közlekedésre nem kell? Meg még vagy százezer másik közszolgáltatásra? Miközben a fidesz egy centet sem hív le az Európai Szociális Alapból, pont az EU-s források hatékonyabb felhasználását kellene célul kitűzni. Ezek meg a legsötétebb laissez-faire, neolib irányt képviselik, ami nagyjából visszavetné az országot a 19. századba.

2021. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!