Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar közterületi, nyilváno...

A magyar közterületi, nyilvános, nagy forgalmú illemhelyeknél miért nem rendszeresítik a patkó alakú WC ülőkét?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amit sok ember használ.Például vasútállomáson, köztereken levők, kormányablak, pláza...st.

Erre gondolok:

[link]


Az USA-ban ez a szabvány az említett helyeken.


Ennek nagyon egyszerű, higiénikus magyarázata van.Egy ilyen WC ülőkre nagyon könnyű hozzá illő "zacskót" húzni (vannak erre direkt nejlonok). Sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint körbe WC papírozni.

Nagy forgalmú helyeken csak ilyeneket szabadna engedni.



Mondjuk én szoktam vinni antibakteriális nedves törlőkendőt és azzal letörölni, mielőtt ráülök.


2021. aug. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos én egyszerűen nem ülök rá.Fölé guggolok.Szórok bele pírt,hogy a magasabbról belepottyanó végterméket felfogja és ne fröccsenjen rám a csészében lévő szennyes víz.És ennyi.Nem szórakozok nejlonokkal meg nem takarítom le az ülőkét.
2021. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől tartozik a politika rovatba?
2021. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Minden drogériában lehet kapni wc ülőke takaró papírt, amihez használat után hozzá sem kell nyúlni, mert leviszi a víz. Filléres dolog, 300 Ft körül van egy 10 db-os csomag.
2021. aug. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!