Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ hogyan fogja kezelni...

Az LMBTQ hogyan fogja kezelni a magyar kormány vele kapcsolatos döntéseit?

Figyelt kérdés
Az LMBTQ aktivisták gondolom nem számítottak a Fidesz lépéseire. Vajon mit tesznek a 2/3-os többséggel rendelkező kormánypárttal, akinek elnöke a negyedik miniszterelnöki ciklusát tölti?
2021. aug. 26. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik. A homoszexuálisok aránya 1-3% elvileg(van ahol már nem ennyi). Magyarán még egy 20 fős családban is elég kicsi az esélye.
2021. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

"Maximum szeretnétek."


A homofób csicska bátyám is ilyeneket mond. Közben fogalma sincs róla, hogy a saját húga leszbikus. Mint ahogy anyám meg apám sem tudja, egyszerűen nincs értelme elmondani azoknak, akiket elvakít a gyűlölet.


25 éves vagyok, meg mindig fogalmuk sincs az életemről. Nem is érdemlik meg, hogy legyen.

2021. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%
Persze felétek mindenki homokos😆
2021. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy felénk? Hol tömörülünk mi? :D
2021. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát úgy tűnik xd
2021. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem úgy tűnik hogy itthon bármit is tehetnek. Szerencsére. Mondom ezt úgy, hogy 3 éve még én is kinn voltam Pride-on kollégákkal és tudom, hogy a hazai melegek legnagyobb része nem beteg ember és nem ártana soha egy gyereknek.

De ami ömlik rájuk a tiktokról meg a közösségi médiából az kb. 60%-ban LMBTQ-tartalom. És ezt csak az a szülő tudja, aki hozzám hasonlóan odafigyel a gyerekére és megnézi, hogy mit csinál és mivel találkozik szembe. Hazugság, amikor azt mondják, hogy ezt csak a kormány gerjeszti mert ők ártatlanok és megbújnak csendben. Az igazság az, hogy a célpontjuk kifejezetten a fiatal, 10-16 éves fejlődő tini korosztály, mert őket lehet a leginkább hülyére venni és trendivé tenni körükben a homoszexualitást. Nem igaz, hogy nem lehet egy gyerek nemi identitását befolyásolni, mikor már azt is kimutatták, hogy nincsen meleg gén. Magyarul kizárólag a környezeti behatások felelnek érte.

Tehát én elhiszem, hogy propaganda céllal hergel ellenük a kormány, de attól még a veszély nagyon is valós, rendkívül alja és sunyi módon terjesztik az egyre betegebb eszméiket... nem hittem volna még pár éve hogy ezeket a sorokat írom, de sajnos meggyőződtem arról, hogy küzdeni kell ezen befolyással szemben, és jóval azelőtt, hogy a fidesznek akár eszébe jutott volna erre törványt hozni.

2021. szept. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
22%

10: te hány vagy amúgy? :DD

Aranyos a logikai levezetésed, hogy a barátod barátai is majd melegpártiak lesznek csak miattad, és így nyilván a teljes társadalmat te fogod meggyőzni arról, hogy az LMBTQ a jó, és így végül kormányt is buktatsz. Aztán világuralomra törsz, hiszen elég csak a barátaidnak elsírni, hogy neked rossz és ez már gyűrűzik magától a végtelenségig.

Ha nem ez az agyszint lenne jelelmző úgy az egész LMBTQ-ra akkor talán még esélyetek is nyílna, hogy labdába rúgjatok, de így csak abban bízzatok max, hogy a cocacóla továbbra is jó üzletet lát bennetek és rajta tart az a pénzügyi lélegeztetőgépen :D.

2021. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó ezzel nagyon mellé lőttél, én humánökológusként egyébként pont, hogy kritizálom a globális vállalatok kettős mércéjét, én csak arról beszéltem, hogy ha láthatóbb és ha valaki nyíltan vállalja, önazonosan önmagát, pláne a családtagjai előtt se titkolózik, akkor valószínűleg kevésbé kell tartani, és minnél inkább többen outolnak, annál inkább lebontódik a fejekben lévő sztereotípia....
2021. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%
28: arról írtál konkrétan, hogy neked elég a barátaidnak és szüleidnek beszélni a nyomorodról, és ebből fakadóan majd mindenki hirtelen toleráns lesz. És te ebből vezetted le, hogy a kormány bukni fog. Erre mondom, hogy kb. a humánökológiai is eszek szerint ennyire tud hiteles szakma lenni, ha már ilyen szintű egyedek megélnek belőle.
2021. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!