Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha kimondjuk hogy...

Miért baj ha kimondjuk hogy van cigánybűnözés?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem baj.
2021. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
A ballibeknek a nácizmus jut róla eszébe
2021. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
72%
Mert egyből jönnek azzal az álszent dumával, hogy ők különbek a magyaroknál, holott nem így van, akármi bűnről hallani 95%-át cibbány követi el.
2021. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem baj.
2021. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
'Tényleg, van ilyen?!'
2021. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes kérdés. Felőlem meg lehet említeni, de akkor ezentúl az adócsalást nevezzük, fehér-magyarbűnözésnek?
2021. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Kancsigyerek, folyamatosan fehéredik a gazdaság az eltelt években.
2021. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy a gazdaság fehéredik, az nem jelenti azt, hogy az adócsalás sokkal inkább jellemző a fehérekre, mint a cigányokra. Hogyha bizonyos bűncselekményeket társítunk a cigányokhoz, akkor másokat miért ne társíthatnánk a nem cigányokhoz?
2021. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként én nem vagyok fajgyűlölő, és a nagymagyarokat meg egy népséget sem tartok árjának, ebbe anno az az osztrák festőgyerek már belebukott. Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy a parkolóban/megállóban 20-ból 20-szor ők koldulnak, ha eddig az utcán kötözködés volt vagy nem beszámítható alak talált meg akkor meg 98%-ban volt róluk szó. A városban ahol élek, a fő bűnügyi sztorikat ők viszik, sőt köztudottan cigány bűnszövetkezet van a városban, amiről senki nem mer még beszélni sem, nem hogy tenni ellene. Ilyenkor ne sértődjön meg senki, hogy a cigánybűnözés létező dolog, és azt se vonja kétségbe, hogy a kormány semmit nem tesz ellene.
2021. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Azért """""baj""""" mert sérti a liberális uralkodó osztályt. A Fideszt meg azért mert a szavazóbázisát sértegeted.

De nyilván azzal magyarázzák a problémát, hogy egy etnikum van vele megbélyegezve, én azt gondolom, hogy amíg azon rágódunk meg veszekszünk liberálisékkal, hogy van-e cigánybűnözés vagy sincs, attól még a jelenség, amire használjuk egy sajnos nagyon is tapasztalható fenomén, szóval én még abba is benne lennék, ha "káros-szubkultóra-bűnözésnek" neveznénk, ha végre a probléma megoldása lenne a terítéken.

2021. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!