Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Autoimmun-beteg felvételiző...

Autoimmun-beteg felvételiző egyetemista vagyok! Orbán Viktor úr most valóban a sorstársaimat fogja ellehetetleníteni, amiért nem szerezhetünk pluszpontokat a Honvédségnél szolgálva?

Figyelt kérdés

[link]


Mert ugye a Honvédséghez csak az egészséges embereket veszik ki, miközben a krónikus betegséggel küzdő fiataloknak az egyetem az egyetlen kitörési lehetőség, hiszen fizikai szakmunkára szintén nem alkalmasak. Az országban pedig azért van min. 50 ezer krónikus betegséggel (inzulin, autoimmun, aszthma, látássérülés, vérzékenység stb.) küzdő fiatal, akiket ez a fasisztoid náci intézkedés hátrányosan érinthet. És lehet az 50 ezerrel keveset is mondtam (ha még a diagnosztizálatlan rejtett betegeket is beleveszem).


Most jönni fogtok "akkor szerezz még egy nyelvvizsgát" dumával, de ez egyrészt nem fair másrészt a katonáskodó bohózattal ugyanúgy felfogják tolni a ponthatárokat, amivel ugyanúgy hátrányban leszek.


A kormánynak ezzel az a célja, hogy megtisztítsa a magyarság vérvonalát azzal, hogy kihalásra ítélteti a betegeket?



2021. aug. 29. 14:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10: Az is lehetséges akár. De nekem most az egyetem a célom, szellemi munkakör, mert más téren nem tudnék érvényesülni a betegségem miatt.
2021. aug. 29. 18:34
 12/13 Feketeruhasember ***** válasza:
Betegségek miatt is jár pluszpont.
2021. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Feketeruhasember ***** válasza:
Miért nem igényled?
2021. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!