Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki menjen be szexuális felvilá...

Ki menjen be szexuális felvilágosítást, érzékenyítést tartani az óvodákba?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 20:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%

19-es nem érdekel, hogy nem ez volt a kérdés. Én csak megpróbálom a kérdezőt a valóság felé terelni. Mert egyrészt én ismerem a melegség és megismerés programot, ugyanis elvégeztem, de nem lettem tréner, ennek ellenére jó szívvel támogatom őket.


Másrészt meg az én agyamat nem fogják elterelni és nem is tudták eddig se ilyen otromba gyűlöletkeltő propagandával, már 2015-ben sem amikor menekülteket vette a szájára a kormány. Erre immunis vagyok.


A kormány azért találja ki ezt, mert valójában semmit se tett 11 év alatt azért, hogy az emberek, emberhez méltóan éljenek. Magánnyugdíj pénztár? Jol megzsarolták az embereket, majd megigérték, hogy egyéni számlán lesz vezetve mindenkinek a nyugdíja, azóta is felosztó-kirovó rendszerben működünk... és három pilléres helyett két pilléres lett.


Kórházi fertőzés? Kórházi dolgozók közszférából való kikerülése? Az mi az? Semmi? Közben meg ha bemész egy orvoshoz, vagy kórházba mindenből magadnak kell hoznod, az orvosi rendelő wc-je meg hagyjuk hogy néz ki...


Tanárhiány? Az miaz? Utazó pedagógusok, hogy egy tanár megyén belül 3 iskolában és ebből 2 városban tanít? Szakképzési centrum dolgozó tanárok már nem közalkalmazattokak, akár csak a kulturális közalkalmazottak?


Rabszolga törvény? Dolgoztathat legálisan a főnökön minden héten 48 órát? Holott máshelyen már 30 órát is dolgoznak úgy, hogy nem csökken a fizetésük? Gyenge szakszervezetek? gyenge munkavállalói jogok?


Nincsen többsávos SZJA?


6 hónap után ha nem találsz a COVID hullám miatt 3 hónap munkanélküliség után se állást, és nem fizeted a TB járulékot, akkor nem látnak el még sürgősségin sem?


Csak 3 hónapig jár az álláskeresési segély?


Csak 22.500 Ft a minimál nyugdíj?


40 milliárd nem jut a Velencei-tóra? Semjén vadászati kiállítására meg jut több mint 40 milliárd?


Elzavarják a CEU-t és Szétverték az MTA-t? Betiltották mindenfajta szakmai vita nélkül a gender, társadalmi nemek szakot?


Megszüntették a jövő nemzedéke biztosát? Nincs önálló oktatás, egészségügyi és környezetvédelmi minisztérium? Tényleg ez Magyarország?


Az EMMI minisztere aki orvos történészi dolgokkal foglalkozik? Ez helyén van? A Cecilka meg úgy beszél az emberekkel, mintha mindnyájan 5 évesen lennénk?

2021. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

21: te nem a valóság felé próbálsz terelni, csak terelni próbálsz a kérdésről.


12: tini marxista. Sokatmondó a neved, honnan jött? :) Aztán még engem fideszbérenceznek, amikor az LMBTQ-t a kommunizmushoz hasonlítom.

Tehát kiderül a mondókádból, hogy senki nem akar ézékenyíteni és hamis a kérdés, de amúgy se lehet vele mit tenni - mármint azzal, amiről most mondtad ki, hogy nem létezik?


Érdekes megfigyelni mindig balos aktivistákon a valóságtagadást, ahogy először a számukra kínos téma létezését is elvitatják, rákövetkező érvelésükben pedig már arról beszélnek, hogy az amúgy miért is nem probléma, mármint ha lenne... :)

2021. aug. 29. 23:21
 23/38 anonim ***** válasza:
46%

21-es vagyok Kérdező. Vetted a fáradtságot, hogy utána nézz és megnyisd az általam küldött linkeket a melegség és megismerés órákról? Hm? Te se akarod látni a valóságot, mert nem nyitottad meg, hogy ez hogyis nézett eddig is Magyarországon.


Abszolút nem láttam óvodáskorú gyermekeket, se Drag Queeneket, abban a videóban. 2016-ban végeztem a szociológia szakon és oda kifejetetten szociális munkás hallgatók miatt hívtak meg melegség és megismerés programtól két trénert, ha nem nyitod meg, akkor honnan tudod mi a helyzet az LMBTQI emberekkel szembeni érzékenyítést? Ott van 3 youtube link és legalább nézz bele és utána alkoss véleményt a melegség és megismerésől.

2021. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

23:

Látom, hogy vastag szemüvegkeretes nénik vannak a videóban amit küldtél és nem LMBT aktivisták, vagy legalábbis nem tűnnek annak.

És azt nézted, amit én küldtem? Mert abban meg azok vannak, ráadásul a legrosszabb fajta: férfinek öltözött nők, meg nemet váltott, magukból testrészeket levágató mentálisan labilis emeberek, akik aztán az én gyerekemnek mesélnek pónilóval meg gender unikornissal arról, hogy ez miért a lehető legtermészetesebb dolog.

Amit te küldtél az is valós, meg az is, amit én. És semmi nem táamsztja azt alá, sőt a tendenciák éppen ellene szólnak annak, hogy az a "normális" fajta érzékenyítés valósúl majd meg itthon amit te küldtél és nem a drag queenes, amit én.

Ennek ellenőrzésére kédezz már meg egy LMBTQ aktivistát arról, hogy ő ellenzi-e, hogy drag queenek menjenek be érzékenyíteni. És amikor majd erre nem kapsz egyértelmű választ csak maszatolást, akkor gondolkozz el, hogy a jövőben itthon mi várható, és mitől fél jogosan a még normális többség.

2021. aug. 30. 00:13
 25/38 anonim ***** válasza:
47%

Beszélgethetünk a transzneműségről. Nekem jó pár transznemű ismerősöm akadt, és egyiksem rosszabb hozzám képest aki meleg vagyok...


Hogy miért is gondolom ezt? Mindegyikük hozzám hasonlóan érezte, hogy más, csak míg én azt figyeltem meg, hogy fiúként fiúkat néztem meg, és most se változott, mert most is pasikat nézek meg.


Addig náluk se változott meg ez, hogy ők rossz testben születtek, mármint a transzneműek. Raádásul a transznemű ismerőseim többsége érettségizett, egyetemet végzett emberek, értelmes hobbikkal.



Drag Queenség? Ez egy jó műfaj, én kifejezetten szeretem, tudod nagyon sok heteró megy el az Alteregóba megnézni a műsorukat, meg már versenyek is vannak.


Amúgy, hogy lásd, hogy nem olyan régi műfaj a transzvesztitizmus és drag queenség íme erre egy pár példa:


https://www.youtube.com/watch?v=eg1t6lTgDsg&t=335s 1986-ban így buliztak a melegek.


https://www.youtube.com/watch?v=Ao1MKKN7fD8 Itt meg a Csehovtól adják elő férfi színészeink nőnek öltözve a három nővért, gondolom ezt ízlésesnek tartottad a 80-as években.


vagy ott van a Gálvölgyi Show ő is nőnek öltözött be, egy két poénos jelenetben, ennek ellenére heteró férfinak tartja magát 2 felnőtt leánygyermekkel és egy feleséggel...

2021. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
#24: De ha elmondtuk többször is szépen, hogy szó sincs ilyesmiről és senki nem akar az óvodákban semmilyen érzékenyítő programot, azt miért nem lehet elhinni? Miért gondolod, hogy külföldről mindent átvennénk? Az országok mindig különböztek, nem mindent importálunk egy az egyben (arról nem is beszélve, hogy ezek ott sem elterjedtek). Majd ha itt felfedezhető lesz ilyen szándék akkor beszélhetünk, de addig ez egy értelmetlen hangulatkeltés a nagy semmiről.
2021. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=Dgv7bngXe5Y mit gondolsz erről a videóról amúgy kérdező?
2021. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

25: a linkeken színi előadásokat látok színészekkel és nem melegshow-t melegbárban.

26: az LMBTQ-t sikerült külföldről átvenni, vele együtt a Pride-ot, meg szépen lassan a melegházasság és örökbefogadás követelését is, újabban pedig már előkerültek a transz meg a ki tudja hányadik neműek egyre betegebb dolgai.

Valóban meredek dolog ezek után azt feltételeznem, hogy ezt követni fogja az iskolai "érzékenyítés" címén végzett agymosás? Mondom, hogy kérdezz már meg egy LMBTQ-st, mondjuk Lakatos Márkot, hogy ő ellenzi-e a transzvesztitákat az óvodákba, vagy a 4 éves korban történő nemváltás elkezdését szülői beleegyezés nélkül.

Miért tagadod ismét a valóságot? Látni fáj ezt, vagy elismerni?

27: nem vagyok tini úgyhogy nem érdekelnek a gyökér videóklipek, bár az azért átjött, hogy érvek helyett inkább gúnyolódni akarsz.

2021. aug. 30. 00:49
 29/38 anonim ***** válasza:

#28: Vannak meleg, sőt transzvesztita ismerőseim is, beszélgettünk már erről, a törvény kapcsán, de egyik sem szeretne az óvodákban ilyen fellépéseket, állításuk szerint ennek nem ott van a helye. Ezek pedig az általad megvetett LMBTQ emberek valós véleményei. 4 éves gyerekek nemváltásának megkezdése? Te tényleg azt hiszed, hogy ettől kell tartanod?

Hány LMBTQ embert kérdeztél meg ezekről? Beszélgess ilyen emberekkel, meg fogsz lepődni a valóságon.

Az azonos nemű párok házasságát vagy egy felvonulást pedig ne hasonlítsunk már az óvodások nemváltoztatásához, mert hatalmas a különbség, az egyikből pedig nem következik a másik. Ha ezt képtelen vagy megérteni akkor sajnálom.

2021. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
35%

Megint tévedel kérdező és megint...


Lengyelországban az 1932-ben törölték el a homoszexualitás büntethetőségét és volt egy tag pont abban a városban ahol élek, Wroclawban aki emigrált Bécsbe, aztán 80-as évek elején becsatlakozott segítőként egy Wroclawi meleg-leszbikus csoport működésébe ez volt az ETAP 1983-ban. Aztán később már városban is alakultak csoportok ETAP 1984-ben Gdanskban, majd az 1985-87-es kommunista hatóságok által elrendelt meleg ellenes razzia és 11.000 meleget érintő kényszerített nyilvántartás ellen a Varsói Meleg Mozgalom jött létre 1987-re.


Magyaroknál 1961-ban törölték a homoszexualitás büntethetőségét, 1980-as években már nálunk is mozgolódni kezdtek a meleg aktivisták, többek között az AIDS miatt Romsauer Lajos pszichiáter és addiktológus vezetésével, aki maga is meleg és ebből jött létre a Homérosz-Lambda Egyesület amelyet Lengyelországgal ellentétben a magyar kommunista hatóságok engedélyeztek.


Amúgy én el is várom a meleg házasságot, tudod miért? Mert az Írek se verték mellüket, pedig ott 1993-ban törölték el a homoszexualitás büntethetőségét, és 2015-re már olyan szinten érett lett a társadalom, hogy az írek többsége egy népszavazáson azt mondta, hogy az azonos nemű párok is házasodhassanak és így eltörölték az addigi bejegyzett élettársi kapcsolatot, és lett egyfajta házasság intézménye. Szerinted azóta összeomlott az Ír Köztársaság? Hm?


Az örökbefogadást megint követelem, tudod miért? Mert kaptam egy jó remek mintát melegként a heteró szüleimtől, amely a szexualitásomtól független, és úgy gondolom, hogy talán én is jó szülő lehetnék. Tudod nálunk a rokonságban baráti társaságban vannak gyerekek, és tudják rólam, hogy meleg vagyok, de sose volt olyan, hogy eltiltották volna tőlem a kicsiket.


25-ös és 27-es válaszadó voltam.


Én is keresztény családban nevelkedtem, apám lengyel volt, lehető legjobb mintát kaptam tőlük, ennek ellenére mindig is éreztem, hogy meleg vagyok, pedig 21 éves koromig nem láttam húsvér melegeket, max neten beszélgettem 1-2 emberrel...

2021. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!