Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy érzi magát megszólítva...

Hogy érzi magát megszólítva az értelmiség a Fidesz által mikor nyilvánvaló hogy a társadalom legbutább rétegeinek politizálnak?

Figyelt kérdés

Nagyon próbálkoztam, hogy minél kevésbé provokatívan tegyem fel a kérdést, nem tudom fogok-e rá értelmes nem trollkodó választ kapni, de nagyon szeretném érteni ezt a helyzetet.


Az egyik Fideszes influenszer nyomja kifelé a posztjait, nem ovlastam végig de címszavakban, afganisztán ,karigeri, karigefi idehozza a az afganosztáni migránsokat stb... csak a szokásos.


Na már most feketén fehéren lehozta az egyik kormány kezében lévő sajtó hogy a Magyar Honvédség katonái mentő misszióval hozzák Magyarországra az afgánokat.


[link]


"Vasárnap este 11 órakor landolt Budapesten a WizzAir A321-es utasszállító repülőgépe 173, Afganisztánból kimenekített személlyel a fedélzetén. Közülük 96-an voltak afgán állampolgárok, akiket a Belügyminisztérium hétfői közleménye szerint a röszkei tranzitzónába szállítottak. "


Most akkor mi ez az agymenés hogy a karigeri meg a gyúcsány hozza ide az afgán menekülteket, mikor maga a Magyar Honvédség hordja haza őket? Ezt is rá akarják lőcsölni az ellenzékre? Vagy tán Karigeri parancsol a honvédségnek vagy mi a fene? Tényelg ennyire hülyének nézik az ember?


2021. aug. 31. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1. A kérdésedből egyértelmű, hogy a Fideszt és szavazóit büdös bunkónak tartod, magadat pedig értelmiséginek. A gond csak az, hogy egyetlen mondatban 4 helyesítási hibát vétettél. Ezek között volt olyan, amelyik már általános alsóban is nagyon ciki. Nincs ezzel semmi gond, csak aki egy kukás szintjén ír, az ne adja elő a nagy értelmiségit.


2. "Nagyon próbálkoztam, hogy minél kevésbé provokatívan tegyem fel a kérdést,"

Itt vagy hazudsz vagy nagyon meghaladta a képességeidet a dolog.


Minden hülyeségeddel nem fogok foglalkozni, csak a lényegre reagálok:

A szöveded alapán nem csak ballib sajtót olvasol, tehát már az afgán események kezdete óta te is tudod, hogy a kormány ki akarja menekíteni azokat a személyeket, akikkel az elmúlt években együtt dolgoztak.

2021. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nehéz valaszolni a kérdésedre elmondom miért.

Ki az értelmiség?

Mindenki máshogy definiálja.

Valaki nagyon jól leírta hogy muszaj megszólítani az általad legbutabbaknak nevezett réteget is bármelyik politikai oldalról is beszelunk - ha nyerni szeretnenek. Ezzel kapcsolatban viszont mindenki jobban tudja naluk hogy mi lenne jó nekik, pedig ez nagyon messzire vezet (azt adjuk nekik amit kérniük kellene?).

Valahol olvastam hogy a magyar valasztorendszerben a nyugdijasokkal valasztast lehet nyerni.

2021. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#17

Napi mészárosozás megvolt. Bezzeg, amikor nem volt Mészáros olyan jó volt! Mert azt az összeget, amit Mészáros ellopott sokkal hasznosabb dolgokra költötték, mint például... mire is?


Tanulmányozd az elmúlt 20 év gazdasági mutatóit, és megtudod miben sikeresebb az elmúlt 11 év, mint az azt megelőző 8. Gyakorlatilag mindenben.

2021. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem Gyurcsányné pár hakniját, és abból egy dolog derült ki: az ellenzék ugyan úgy arra épít, hogy a szavazóik hülyék.
2021. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!