Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon melyik párt...

Magyarországon melyik párt lenne alkalmas kormánypártnak és ki lenne alkalmas miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Jobbik
2021. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Mar 11.eve megvan a jol mukodo kormany es a miniszterelnok is :)
2021. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz kérdés, nem tudom, valószínű Klári lesz a befutó ha alkalmas ha nem.
2021. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha az utóbbi 100 év tapasztalatait nézem azt kell, hogy mondjam ha a Klári vagy a jobbik lesz akkor fél egy év alatt olyan kakiba leszünk amilyenben a jelenlegi magyar populáció még nem volt.
2021. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
én volt fideszesként egyedül a Márkit tudnám elképzelni, de tudom h nem elég népszerű
2021. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
7%
A fidesz jó vagy nem nincs más választás.Nincs alkalmas ellenzék,csak külföldről fizetett megélhetési bérbohócok.Ha nem a fidesz nyer hat hónap és államcsőd.
2021. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
A Fidesz maffián kívül bárki csak jobb lehet. Ezzl együtt sajnálatos, hogy Gyurcsány is elő pofátlankodott, jelentősen gyengíti az ellenzékesélyeit...
2021. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
Nem értem miért gondolják jó páran azt, hogy csak a fidesz tudja kormányozni az országot. Egyetértek abban nem kellene Gyurcsánynak (Gyurcsánynénak), de szerintem volna olyan ember aki jobban csinálná. (8 évnél tovább senkinek nem lenne szabad kormányozni, mert úgy jár mint Orbán. Egyszerűen ő már nem a földön jár,pökhendi arrogáns stb...) Szerintem Orbánnak és a Fidesznek el kellene már tünnie a politikából! Loptak már eleget és csak 2 dolgot tudok ami igazán jó volt. 1. kerítés délen, 2 segítte a családokat
2021. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Körömcsiga ***** válasza:
Amelyik nem csak a saját zsebét tömné. A rendszer adottságai nem igazán teszik ezt lehetővé.
2021. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lippóczy Ákos ***** válasza:
Gondolom a válaszadók mind 20 év körüliek. A fidesznyik fidesz maffia stb kifejezésekből!---A kérdésre válaszolva: kizárólag a Fidesz-KDNP, ami már letette a névjegyét az elmúlt ciklusokban,mely teljesen pozitív, bárhonnan is vizsgáljuk!--Orbán Viktor egy érett,rátermett politikus, aki határozottan kiáll országáér, népéér! Nem véletlen, hogy a fél világ írígyli tőlünk, mint miniszterelnököt!Ha pedig valaki tud lopásról annak kötelessége jelenteni, a bizonyítékait feltárni! Ha nem teszi, vétságet követ el, ami ugyan úgy büntetendő!
2021. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!