Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon melyik párt...

Magyarországon melyik párt lenne alkalmas kormánypártnak és ki lenne alkalmas miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi felhozatal közül kéne választani, akkor marasztalnám a Fideszt. Nem vagyok odáig értük sem, de ezt az ellenzéket elnézve, hát most lesz az első alkalom, hogy elmegyek, és a Fideszre fogok szavazni, csak hogy ezek ne legyenek :D
2021. szept. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fidesz, és természetes Orbán Viktorral.

És igen köszönöm van krumplim, segget nyalok, és birka is vagyok meg bégetek beeee megelőzöm ezt mielőtt a libernyákok rinyálnak egy sort.

2021. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha valaki tud lopásról be kell jelenteni (írják kettővel feljebb) Minek: Lásd pl a Borkai ügyet a tisztelt főügyész úr még most is az után nyomoz ki az ördög ügyvédje és nem az után vizsgálódik mi is történt valójában, hogyan loptak el sok milliárdot és lehetne folytatni mik után nem nyomoz az ügyészség. Ezért értenék egyet azzal, hogy Poltnak börtönbe kellene mennie, hogy eltudjon gondolkozni az elmúlt évekről.
2021. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam politizálni,de Isten ments,h a gyenge ellenzékből bárki hatalomra kerüljön,de leginkább gyurcsánné és kari jani ne,aki még a fővárost se tudja normálisan vezetni!Ilyen kosz és káosz rég v imádott fővárosomban!Sajnos az a helyzet,h a fidesznél egyszerűen nincs jobb,pedig ők is csinálnak sok f@szságot,de legalább megállították a migráns inváziót,viszont ha viktorka sokat ugrál,majd jól kibacnak minket az Euból+a stadionok építése helyett az egészségügybe kéne azt a sok milliárdot pumpálni!/Direkt írtam kis betűvel a neveket,ezek nem érdemelnek mást!/
2021. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!