Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány teljesen elengedte...

A kormány teljesen elengedte a covid-ügyet? És ennek majd késő ősszel hatalmas pánikcselekvésekkel-lezárásokkal isszuk majd a levét?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 09:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, kedves kérdező.

1 éve nem volt oltás ez ellen. Én is negszenvedtem tavaly novemberben...

A Kormány vakcinák arzenálját szerezte be. Közelítünk a hatmillió beoltotthoz, amiben nagy szerepe van a Kormánynak.

Mindenkinek szinte azonnal elérhető kb 5 oltás.

A beoltottakhoz képest a nem beoltottakra kb 20 szoros (!!) veszélyt jelent a koronavírus! Innentől kezdve azt állítani, hogy a Kormány elengedte a dolgot, mérhetetlen butaság, provokáció szerintem.

Akinek van egy csöpp esze, az gyorsan beoltatja magát, aki nem akarja, ne tegye, de utána ne reklamáljon!

2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Gazdaságpolitikai döntés az oltás ajánlása korlátozások nélkül. Oktatásban jelenléti tanítás lesz a nyári szünetig. A mostani helyzetünk nem azonos a tavalyival, mert akkor még vakcina se volt, ma meg jutna nálunk mindenkinek, de nem mindenki akarja. Ha ők lebetegszenek, akkor úgy jártak.

Ami meg az oltottakat illeti, rendkívül kevesen lesznek covidosok, és igen csekély köztük a haláleset.

2021. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom miért, így még sose éreztem, de most szurkolok az oltásellenzők mielőbbi lebetegedéséhez. Állítólag ez az indiai változat könnyen elkapja őket.
2021. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%
Kovid nem létezik.
2021. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem engedte el, folyamatosan meg az ösztönzés az oltás felvételére:


[link]

2021. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Az oltás szabaddá tesz!
2021. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Szabadon fel lehet venni az oltást. Ezután azt mondod olyan emberek miatt legyen korlátozás akiket nem is érdekel az egész ?

Vagy talán megkérdőjelezed a vakcina hatékonyságát ? Hiszen hatékony nincs mitől aggódnia annak aki megkapta .

Ha szerinted nem hatékony a vakcina akkor csak a lezárások lesznek mostantól az életünk , hogy ne haljunk meg ?

Szerinted milyen “enyhe “ intézkedések kellenének most és mit értesz a “ kemény” intézkedések alatt ?

2021. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Az állami egészségügyben kötelezővé tette az oltást, a tanároknak meg erősen ajánlott. Mit tehetne még? Országosan kötelező oltási kötelezettség az túl meredek lenne.

Volt már egyébként olyan is, 1943-ban Marosvásárhelyen, a tífusz elleni oltást kötelezővé tették.

2021. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
18# én nem sz@roznék... kötelezővé tenném. Egyél több lenne, ennyi!!!
2021. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
"Vagy talán megkérdőjelezed a vakcina hatékonyságát ? Hiszen hatékony nincs mitől aggódnia annak aki megkapta" - sajnos ez egyáltalán nem igaz, főleg a deltára. Nyáron Angliáról mondták, hogy a kórházi covid betegek 40%-a oltott, a héten meg Izraelről, hogy az új fertőzöttek 45%-a oltott. Amikor volt egy hír arról, hogy a Pfizer hatékonysága a delta ellen 50% alatt van, akkor egy virológus ezt úgy kommentálta, hogy "elég az, mert hát az influenza elleni védőoltások hatékonysága is csak 20-50%, azzal is elégedettek az emberek". Ismeretségi körömben is van már oltott lélegeztetőgépen. Igen, oltott vagyok (egy patikai gyorsteszt szerint nincs ellenanyagom), és igen, nagyon aggódom, mert most úgy tesznek, mintha az oltás biztonságot adna, nincs maszkviselés (én azért hordom), távolságtartás, home office lehetőség meg semmi. Aki vissza akar vonulni, annak rosszabbak most a lehetőségei, mint tavaly ilyenkor.
2021. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!