Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltatlanok/oltásellenesek, ha...

Oltatlanok/oltásellenesek, ha kapnátok érte 100 ezret, elmennétek beoltatni magatokat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az életem bőven többet ér annyinál. És most nem arra gondolok, hogy meghalnék tőle, mert azt nem hiszem. De olyan életminőségbeli romlás bőven érhetne, ami miatt nem érné meg. Nagyon nem.
2021. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
31%
Jajj tesa! Engem nem erdekel 'Judas penze' ... mar reges regen tul vagyok a 3.oltason :) Nekem nem kell az alamizsna, pont eleg az egeszsegem is!
2021. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
24%
Oltas ellenses felolem nyugodtan dobhat egy hatast ha idaig nem fogta fel, hogy az eletevel jatszik. Nem erdekel mar, hogy ki hal meg a jovoben a covidtol - maganak keresi a bajt!
2021. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
65%
#8! Nem kell a provokáció. Nyilván kaptál már erre a kérdésedre választ, mert már vagy 5000x leírtuk, de gyengébbek kedvéért, itt van még egyszer: A kérdésed helyesen így hangzik: Más alig egy éve ismert kísérleti, AJÁNLOTT, vagyis NEM KÖTELEZŐ oltást se adattok be? A válasz, pedig nem, egyiket se. Vagy várjál csak, nincs is több ilyen🤔
2021. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
20%

15# a pfizer már nem ideiglenes statuszban van.


Az oltasokbol 5 milliard 355 millio adagot adtak be. Felfogod az mennyi? Es tenyleg elhiszed, hogy nem tunt volna fel, ha megolne, megnyomoritana? Vagy tobb milliard ember van benne az osszeeskuvesben?

2021. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
73%

"ha idaig nem fogta fel, hogy az eletevel jatszik"

Jah, mert aki elkapja az belehal mi? 7 milliárd emberből elkapták durván 200 millióan (sokak úgy estek át rajta hogy észre sem vették) amiből kb 4.5 millióan haltak meg, nagyrészt idősek. Az egész világon nem haltak meg annyian mint magyarország lakosságának fele.

Én elfogadom ha valaki beoltatja magát, azt is ha valaki nem, de ezekből a drámai dumákból hogy az életével játszik meg mindenki megdöglik aki nem oltat, már nagyon elegem van... Persze nem egy egyszerű nátha, de már rettenetesen túl van tolva ez az oltás dolog. Aki oltatta magát nyugodjon meg és ne baszogasson már másokat állandóan.

2021. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
70%

#16! Amerikában már nem csak veszélyeztetet esetén adható. Ettől függetlenül a kísérlet vége 2023. Ezen nincs mit vitatkozni. Az írtam, kísérlet, ajánlott, 1 éve ismert. Ez mind ugyanúgy igaz rá, semmi nem változott. Egyébként nem érdekel, hányan kapták meg. Én nem fogom, ez volt a kérdésre a válasz. Te meg tőlem azt csinálsz, amit akarsz, a Kérdező kérdése eleve nem is neked szólt 😉

#15

2021. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
81%
Nem leszek kollaboráns, még ha fizetnek érte akkor sem.
2021. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, aki a kérdésre válaszolt. Ugyan nem értek egyet az oltásellenesekkel, de tiszteletben tartom a véleményüket. Aki akarta, már régen be van oltva, aki nem, az vállalta a felelősséget az esetleges következményekért, ha elkapná a vírust.
2021. szept. 2. 18:20
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!