Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltatlanok/oltásellenesek, ha...

Oltatlanok/oltásellenesek, ha kapnátok érte 100 ezret, elmennétek beoltatni magatokat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
78%

Nem oltatnám be magam, 100 ezer forintért, viszont muszáj megtennem ingyen, különben nem fejezhetem be az esti iskolámat.

Szomorú, hogy engedni kell a zsarolásnak, mert én járok rosszul. Eddig nem zavart, hogy nem mehetek színházba, koncertekre, lemondtam róla.

Szóval ez így elég nagy zsarolás, meg kényszer, mert már egy év kemény munkám és áldozatom benne van ebben az iskolában...

2021. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

100 000 xD


1 millióért hatásosabb lenne ez az elmebeteg ötlet, de hidd el, akkor mindenki felháborodhatna, hogy akik már megkapták, ők miért nem kapnak pénzt? Joggal lenne igazságtalan.

Persze anno ilyen ostobaságot is csak a Momentum tudott megszülni.

2021. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
75%
Jó hogy nem egy kg krumplit mondtál ennyi erővel. De lenne az a pénz, egy normális ház mondjuk 50 milla ,és még 50 milla megélni. Szóval 100 millióért beadatnám, utána elvonulok, és kikezeltetem a mellékhatásokat, ha meghalnék, a fiamnak lenne pénze. 100000 ft al a cigánysoron lehet ügyfeleket szerezni, ha egy család az összes gyerekét is beoltja össze jönne nekik 1-2 millió, és gyorsan szülnének még ötöt.
2021. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván van az az összeg. De sajnos ez nem az.Ha majd 50 milliót adnak akkor már megyek is. Abból már azért egy extra temetés is kijön plusz a családot se hagyom xarban.
2021. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok oltásellenes, csak oltatlan: lassan hat hónappal is a covid után is bizonyítottan (mérettem) tele vagyok antitesttel, bőven védve vagyok. Még az orvos szerint is ráérek.
2021. szept. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
62%
16,de,a fájzered még mindig kísérleti státuszú.És az is marad,jó sokáig.
2021. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
25%

De sok jos van itt.

Sokat neztetek az ezo tv-t?

Valaki megirhatna a jovo heti lotto nyeroszamait. Ha mar ennyire tudja mikor kivel mi fog tortenni. Köszi!

2021. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
58%
Nem adatom be ,így tudom megőrizni az egészségem .Borzasztó az orvosi ellátás ,ha oltástól bármi bajom lenne senki nem vállal érte felelősséget, egyik helyről küldözgetnek másikra széttárt karokkal ,hogy nincs hely ,nincs idő nincs kapacitásuk időpontra foglalni időpontot .Köszi nem ....
2021. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
55%

És senki sem jós, de el van mondva minden ,de az ilyen buták észre se veszik .

Színjátszó Péter Orbán meg mondták és nagyon sok politikus ha vége a járványnak jön az új világrend .Azt hogy ti ezt nem értitek ti bajotok,ki mondják saját szájukkal senki sem jós .

2021. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
41%

Nem 100 ezért nincs az a pénz !

Poklot jártam meg !


Gyermekem beteg lett minden kórházat felhívtam minden forrást meg kerestem háta valaki tud segíteni ,a kezelő orvosa aki egy professzor volt nagy ívben tojt ránk felírta a gyógyszert ami nem használt százszor és pár perc alatt kizavart .Mindent és mindenkit kutattam még a baptista szeretetszolgálat nak is írtam hátha tudnak infót mindenki egymásra mutogat egyik telefonszám a másik után ,volt hogy végig sem hallgatak rám nyomták .Nagyon nehezen felvették a Heim Pálba erre minden ürügyet megragadva ki akartak tenni kezelést meg szakították .19 hónapig itthon kezeltem egyedül több száz ezer Ft költöttünk el és egy emberi roncs lettem de még gyógyítottam Egyedül .A franc se bízik bennük Nem kell az oltás sem, kerülöm ez egészségügyet.

2021. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!