Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltatlanok/oltásellenesek, ha...

Oltatlanok/oltásellenesek, ha kapnátok érte 100 ezret, elmennétek beoltatni magatokat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
30%
19 hónapig??? Annyi ideje még kész sincs az oltás...
2021. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
56%
Ki írt az oltásról ? Az egészségügyről írtam, hogy ilyen egészségügy mellet egy kísérleti ,új típusú vakcinát felvenni nem fogok ,akármi bajod van nincs segítség érted ? Csak magadra számíthatsz .
2021. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
55%

Az oltás volt a kérdés, ezért úgy tűnhet, mintha azt írnád, a gyereked az oltástól lett beteg.


Jobbulást amúgy, csak tényleg nem volt egyértelműaz írásod!

2021. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
29%

Brühühü csúnya gonosz oltás. Fejlődjünk vissza egy két éves gyerek szintjére.

Kb ennyi amit tudtok

2021. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
70%
34-es ilyet itt senki nem írt... Brühühüzz anyukádnak, mert nem tudsz disztingválni!
2021. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként vicces, hogy az én orvosom szakvéleményét itt pontozzák le nagyban a magukat nagy "tudománypártinak" vallók, miközben kétszer is mérettem szintet, és azon orvos szerint is várhatok még a magas ellenanyag szintem miatt, aki maga is olt... Na ennyit a "brühühü gonosz oltás" tévképzetről. Oltatok, ha majd nem lesz egekben a védettségem. Igen, merészeltem leküzdeni a covidot, komoly szövődmények nélkül.
2021. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
19%

Igen? Honnan tudod később nem okoz szövődményt a covid te èsz?

Mert vannak erre kutatási bizonyítèkok,mennyire aljas a covid.

Igen nem lettél súlyos beteg?

És ki mered állitani, akkor más is ugyan így leküzdi? Vállalsz e felelőssèget olyan emberért akit lebeszelèltèl az oltásról? Mert te aztán ku.rva nagy hero vagy,hogy nem lett bajod és hirdeted az igèt?

Elárulod nekem, honnan a faszo.mbol tudod olyan k.urva biztosan,hogy neked nem lesz bajod pár hónap múlva? Majd akkor is írj ide, meg egy év múlva.

Mert a long covid messze nem olyan ártatlan és nem válogat. Hiába vagy te aztán olyan hű de egészséges.

Vagy tudsz utazni a jövőben?



Vergodtok itt ti, rettegtek egy oltástól. Szembe szálltok az orvosokkal akik a fél életüket a tanulásnak szentelték

Erre ti, nulla ismerettel kenitek vagjatok a biomedicinális háttèr tudást igénylő összefüggèseket, statisztikai adatok értelmezését. Jobban mint az orvosok. Zseniális. Egyszerűen zseniálisak vagytok.

2021. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
83%

Te ostoba idióta:

1.: Nem rettegek, be leszek oltva, de NEM most, mert bizonyítottan tele vagyok antitesttel.

2.: Lassan fél éve estem át, kivizsgáltattam magam azóta, nem, nincs long covidom.

3.: Nem, nem beszéltem le senkit, sőt, a környezetem 90%-ban oltottak, és pár hónap múlva én is őket fogom gyarapítani.

4.: Vergődni te vergődsz, kis tudod, milyen szökevény...

5.: Nem nulla ismerettel, mert oltóorvos javasolta, és őrá hallgatok.


És most bizonyítsd a hazugságaidat, hol beszéltem le bárkit, hol rettegtem, hol elemezgettem statisztikákat stbstbstb. Vergődött volna inkább anyád, semmint...

2021. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem engem vazze, hanem az orvosomat idiótázod, aki még olt is. Erről ennyit.
2021. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Te jó ég ! Mi folyik itt fogom a netem ki vágom az ablakon a tv-vel együtt
2021. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!