Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha győz a Fidesz jövőre is,...

Ha győz a Fidesz jövőre is, akkor fiatalok százezrei fognak kivándorolni nyugatra mint ‘56-ban? És ha nyer az ellenzék akkor maradnak a fiatalok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 17:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Pávakölkeink azt se tudják merre vannak arccal vagy hogy fiúk e vagy lányok, nem hogy még kivándoroljanak.
2021. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%
Klárika fog nyerni, még az osztrákok is kivándorolnak hozzánk.
2021. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

Én akartam 2018-ban, de nem jött össze.

Párom azt mondta, ha 22-ben is ez a degenerált lesz az minielnök, akkor eladunk mindent ingóságot, és indulunk Nyugatra.

2021. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Mivel a lakhatas olyan draga lett h a magyar fizetesekbol pl egy palyakezdo tanar berelni sem tud szerinted milyen jovo var itt egy fiatalra? Egyetemrol kb 30-40% tervez automata diploma utan kulfolre koltozni.


A csoknak babavaronak es negativ realkamatu hiteleknek hala a disznoolnak se nevezheto 100+eves lakasok is tobb 10 millioba kerulnek, mikozben a median netto magyarorszagon 220ezer. (2013 tol 3xozodtak az ingatlanarak es ez meg az inflacioba sincs beleszamolva)


Berleti viszonyok szinten balkaniak, se a berlo se berbe ado nincs vedve, de ha lenne is ha itt nincs sajat ingatlanod nyugdijbol se nagyon fizetsz alberletet, foleg h folyamatosan lehazudjak az inflat es az alapjan emelik az amugy is sokszor vicc nyugdijakat)


Es ez csak egy aspektus amivel egy fiatla szembe kerul, de talan ennel is rosszab az az ordito hulyedeg propaganda amit 0-24 az arcodba nyomnak.


Sose gondoltam volna 18alatt h kulfoldre megyek, mert pl en anyagilag jol allok de egyre tobbet nezegetem a kanadai allasokat ingatlanhirdeteseket.

2021. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
15%
Akkor több száz ezren fognak hazajönni
2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%

#14


Ja és a nyugati nagyvárosok arról híresek, hogy bagóért van albérlet...

2021. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%
Nyugaton már olcsóbbak az albérletek mint mondjuk Budapesten vagy Debrecenben, úgyhogy semmi akadálya azoknak kivándorolni, akiket Orbán megfosztott a lakhatástól.
2021. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

#17


Egyik rokonom 150 ezer HUFért bérel 2 szobás lakást autóbeállóval Bp. belvárosában. (M.ZS. körtér) Hasonló méretű lakásban 20 éve 500 dollárért laktam az USAban baromi kedvezményesen egyetemi támogatással városszélén. Azóta már az is minimum 1000 dollár de inkább sokkal több.


Ennyit arról, hogy nyugaton milyen olcsó az albi

2021. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

#17 "Nyugaton már olcsóbbak az albérletek mint mondjuk Budapesten vagy Debrecenben, "

Miért kell mindig hazudni?

Mikor értitek már meg hogy az internet korában olyan gyorsan buktok az ilyen hazugsággal, hogy pislogni sem tudtok közben?

[link]

2021. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

#19

Hazudni? Az igazat mondtam!


Csak azt nem tették, hozzá, hogy az olcsóbbak a no go zónákban vagy azok közelében helyezkednek el! :)))

2021. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!