Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha győz a Fidesz jövőre is,...

Ha győz a Fidesz jövőre is, akkor fiatalok százezrei fognak kivándorolni nyugatra mint ‘56-ban? És ha nyer az ellenzék akkor maradnak a fiatalok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 17:48
1 2 3
 21/27 SZücsöm ***** válasza:
36%

Nagyon leszavaztátok 18 at és 20 at pedig ebben speciel igazuk van.

2 dolog drágább nyugaton mint itt. Az a lakhatás és a szolgáltatások.

Viszont kb minden más olcsóbb vagy/és jobb minőségű.


Ha 17 azt írta volna hogy az ottani fizetésekhez képest azok a lakbérek kevésbé megterhelőek mint a Magyar fizetésekhez képest a mi lakbéreink akkor igaza lenne.


De nem ezt írta.

2021. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 SZücsöm ***** válasza:
*18 at és 19 et*
2021. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem lesz itt semmiféle kivándorlás. Aki annyira akart már elment külföldre, minek várnák meg a 22-es választást? Hogy majd jön Truman akarom mondani Dobrev fehér lovon?
2021. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogja befolyásolni a kivándorlás mértékét az,hogy ki lesz kormányon.
2021. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén, ha igen, lesz olyan, aki ezen csodálkozni fog? Pályakezdői fizetések a béka feneke alatt, a lakások árai az egekben. Ma bementem egy boltba, ami tegnap még olcsó volt, az ma drágább lett. Az én fizetésem mikor növekszik havonta? Brutálisan magas a termékek ÁFÁ-ja, és még sorolhatnám. Van kérdés? Ja, persze, hogy nincs. :))
2021. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
Németországban élünk már néhány éve. Túl sok volt már Magyarország. Annyi, de annyi agresszió éri az embert, gyűlölködés áradt mindenhonnan. Korrupció, csok, akinek valami oknál fogva nem lehet gyereke, az dögöljön meg... Megelégeltük, kimentünk Németországba. Úgy indultunk neki, hogy pár évet lehuzunk itt, aztán meglátjuk. De nagyon megszerettük. Sokkal jobb életszínvonal, tervezhető jövőkép, a világ egyik legfejlettebb egészségügyi rendszere. Itt nyugodtabban élünk sokkal mint Magyarországon.
2021. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó vagyok. Egy fontos dolog kimaradt. Németország és Magyarország között még egy nagyon fontos különbség van, amit nem írtam le. Soha annyi visszahúzó emberrel nem találkoztam még, mint Magyarországon. Bármit csináltam, mindig éreztem a közösség tagjain körülöttem, hogy " ne sikerüljön neki megcsinálni". Talán ezért van az, hogy Magyarországhoz kell egy pszichológiai beállítottság szerintem. Erőszak, arrogancia, agresszió, gátlástalanság, másokon átgázolás. Ha ezekben jó valaki, akkor biztos ott is jól el lehet lenni.


Itt Németországban inkább az élni, és élni hagyni a másikat elv működik. Senki nem szól bele a másik dolgába. Ami itt van, de Magyarországon nincs, az a privát szféra tisztelete. Nagyon odafigyel erre mindenki Németországban. És ez nagyon de nagyon jó. Agressziót én még nem is tapasztaltam itt. Magyarországon mindenhol: közlekedés, iskola, család, idős/fiatal, munkahely, még a baráti társaságon belül is sokszor. Németország ebben teljesen más, sokkal de sokkal nyugodtabb itt az élet mint Magyarországon. És működik minden.

2021. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!