Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már nem csak veszélyhelyzet...

Ha már nem csak veszélyhelyzeti/kísérleti státuszban lesznek a covid vakcinák, akkor kötelezővé lehet tenni őket?

Figyelt kérdés
Elő lehet-e írni törvény szerint kötelezőnek ezeket a bizonyos vakcinákat. (MO, vagy az EU-ra gondolok)

2021. szept. 3. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Inkább fizetem a büntetést.
2021. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is!
2021. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez akarják elhallgatni az oltásokról.


[link]

2021. szept. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

"Inkább fizetem a büntetést."


Kötelező nem lesz, mert akkor ugye állami szinten kellene vállalniuk a felelősséget, amit valamiért nagyon nem akarnak.


Szóval a nagy terv, hogy a munkáddal fognak zsarolni, mert, ha nem vagy beoltva, akkor elküldenek. Persze ebben ez az esetben is te vállalod a felelősséget, mert ugye a munkáltató majd csak feldobja a labdát, te pedig választhatsz.


Én már eldöntöttem, munkahelyet bármikor találok, egészségem viszont csak egy van, a covid akadályt pedig mindenféle csodaszérum nélkül leboxolta a szervezetem.


Jó magyar szokás szerint lesz olyan hely, akik azt fogják nézni, hogy rendesen melózol-e, nem pedig azt, hogy be vagy-e oltva, a többi hülye munkáltatónak meg hajrá.

2021. szept. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

az olaszoknál bevezették pár napja, hogy oltatsz vagy nem mehetsz munkába.

egyenlőre várom az olasz társadalom válaszát rá kíváncsian.

annyit tudok, hogy ott az első hullám rekord halálozása miatt, azóta is nagyon komolyan veszik a témát.

a mai napig mindenhol kézfertőtlenítő, tesztpontok és mindenkin ffp 2es maszk és még egymás állandó fogdosásáról is leszokott a társadalom.

szóval lehet, hogy ők benyelik akár a kötelező oltást is szó nélkül.

és persze az lehet, hogy a főnökök lejelentik, hogy mindenki be van oltva és lesza rják.

kiderül.

2021. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14, Remélhetőleg egyre több helyen lesz home office, azoknak pedig teljesen mindegy lesz.
2021. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#14, Remélhetőleg egyre több helyen lesz home office, azoknak pedig teljesen mindegy lesz.


Van amit nem tudsz HO-ban elvégezni, pl gyártási területen. Én azt mondom, mindenki döntsön úgy, ahogy gondolja, az államnak meg kutya kötelessége megoldani az egészségügyi helyzetet is. Ja, hogy nem megy? Akkor viszlát!

2021. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mindig csak a propagandát olvasom. Csak az állami szférában tudják kötelezővé tenni ahogy most történt az USA-ban mert mar ott is leszarjak az egészet. Mar megjottek az első covid oltás gyerekek is dupla pupilla retina. Hajrá oltassa mindenki magát. Egyébként a 4 felé emberre is veszélyes korona virussal mindenki találkozott már legalább 1 el csak lekezelted influenzakent a faszba algopirinnel meg szumetrolinnal.annak kell felnie aki a városban ül a ciposdobozba utanna beul kocsiba munka utanna haza a ciposdobozba. És nem látja a napot friss levegőt .aki kint van a napon kapálni van immunrendszere.
2021. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!