Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz most miert Karacsonyr...

A Fidesz most miert Karacsonyra keni mind azt, amit Tarlos 10 ev alatt keptelen volt megcsinalni, vagy akar Demszky?

Figyelt kérdés
Tipikus pelda a budapesti dugok. Most oszinten, 10 eve nem voltak ugyanugy dugok? Aki allandoan emiatt panaszkodik, miert nem megy BKV-val?

2021. szept. 4. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt ilyen gázos a helyzet mint most.
2021. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem voltak ilyenek me Tartlós Fideszes szóval tőle még a szar is finom. Karácsonytól meg minden szar.
2021. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hypno ***** válasza:
80%

#1


Pont ilyen gázos volt. Évek óta kerülöm, hogy autóval Pestről Budára, vagy visszafelé kelljen mennem, csúcsidőben.

2021. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
3: Te kerülhetsz, de én Budapesten autózom, soha nem volt még ilyen gázos.
2021. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
En is szoktam, es szerintem ugyanilyen gaz volt korabban is. Masodik keruletben mar vagy 15 eve nem lett felujitva az ut.
2021. szept. 4. 16:59
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezd meg KG helyettesét miért nyilatkozta azt hogy a fv. kezd kifogyni a keretből. Holott 90mrd +-al vették át a költségvetést kb másfél éve.
2021. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hypno ***** válasza:
23%

##6


Kamu.


Meg azóta a kormány megcsapolta a főváros forrásait, aztán ami dézsmát beszedett azt odaadta az orbánista vezetésű városoknak, kerületeknek.

2021. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

#4

3: Te kerülhetsz, de én Budapesten autózom, soha nem volt még ilyen gázos“


Ott a pont. Az Erzsébet hídról az Astóriáig menni valami borzasztó volt hétvégén is.

2021. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

"Most oszinten, 10 eve nem voltak ugyanugy dugok? "

Tarlós alatt nem voltak ilyen dugók. Ez tény, nem kérdés. Ahogyan Tarlós alatt rengeteg munkálatot elvégeztek, sok helyen csomópontot is átépítettek, mégsem volt ilyen a budapesti közlekedés.

Kossuth tér, Széll Kálmán tér, Vörösmarty tér, Podmaniczky tér, József Nádor tér, Nyugati tér, Erzsébet tér, Ligetprojekt és a többi. Sehol nem volt még csak közel sem ilyen probléma.

2021. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

7. KG helyettesére hivatkozva.

[link]


Apropó, miben is fejlödött eddig a fv? Méhlegelők, átkeresztelt bicikliutak? mesélj még..

2021. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!