Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz most miert Karacsonyr...

A Fidesz most miert Karacsonyra keni mind azt, amit Tarlos 10 ev alatt keptelen volt megcsinalni, vagy akar Demszky?

Figyelt kérdés
Tipikus pelda a budapesti dugok. Most oszinten, 10 eve nem voltak ugyanugy dugok? Aki allandoan emiatt panaszkodik, miert nem megy BKV-val?

2021. szept. 4. 16:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Tarlós alatt kb 80% volt a mostani dugóknak, mondjuk tegyük hozzá hogy jelenleg kb 3x akkora felújítások vannak mint Tarlós idejébe és a kormány évek óta nem képes megcsinálni az autópályás elkerülőt ami a 20% többletet okozza.


Egyszerűbb Karácsonyt szidni mint belátni hogy épül Budapest azon része amit már egy évtizede meg kellett volna csinálnia Tarlósnak.

2021. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
11/ Te kamuzol, én belvárosi vagyok de azért ennyire tragikus nem volt a helyzet tarlós idején.Amugy miben is szépül a fv? Szerinted a derékig érő elszáradt gyom, a tövébe hajitott szeméttel produktum? Várom az érvelésed.
2021. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mert Tarlós idején miben szépült? És ezt budapestiként kérdezem. Plusz azért a vén rókának 5x annyi ideje is volt mindenre, plusz nem kapott az ölébe egy világjárványt, meg egy nagyon szimpatikus kormányt, ami az állami fenntartású idősotthonokban élő emberek halálát is Karácsonyra póbálta kenni. Ja meg a fidesz nem zárta el kényszeresen a pénzcsapokat a főváros elől, hogy lassítsa a felújításokat.
2021. szept. 4. 18:26
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Meg amugy mi van a bkv járatok klimatizálásával? Abból se lett semmi, az egészet eltusolták.

Gondolom emlékszel még KG, tordai bohóckodására szaunaszettbe a 3-as metrón.No meg a felujitott régi szovjet metrok szapulása.

Ehez képest a fidesz tervezett spanyol, modern villamosok közbeszerzését megszüntették és kiirták egy 30 éves német (klíma nélküli) villamosokra, bravo.. tapsolhatsz hozzá.. :)

2021. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 hypno ***** válasza:
62%

#9


"Kossuth tér, Széll Kálmán tér, Vörösmarty tér, Podmaniczky tér, József Nádor tér, Nyugati tér, Erzsébet tér, Ligetprojekt és a többi. Sehol nem volt még csak közel sem ilyen probléma."


Most hülyéskedsz?

A Moszkva teret leszámítva a többi helyen összesen nincs akkora forgalom mint mondjuk a Blahán.

Az 5. kerületben gyakorlatilag bármit le lehet zárni, vagy szét lehet szedni, a Kossuth Lajos utca, meg a Petőfi utca kivételével, és senki észre sem veszi. És amennyire emlékszem, amikor a Ferenciek terét meg a környékét szétbarmolták, akkor a kocsisor a Bach csomópontnál állt minden nap.


És itt egy cikkecske a kormánypárti sajtótól 2015-ből.

[link]


Csak akkor ez még érthető és természetes volt szerinte.

Nem baj, majd most a MÁV-nál majd jól megmutathatja.

Igaz egyelőre minden késik ami Budapestről indul, vagy oda érkezik, de vonattal az autósok nem járnak, hát kit érdekel.

Majd ha jövőre esetleg az ellenzék nyer, majd lehet ezt is nagy pofával rájuk kiabálni.

2021. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

#15 Miért kell a hülyét játszani?

Volt egy hazug állítás, hogy Tarlós idejében nem volt semmiféle munkálat, erre felsoroltam párat azok közül amik voltak. Ne tettesd a hülyét, nm áll jól neked!

2021. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 hypno ***** válasza:

#16


Én játszom a hülyét? A kérdező tette fel a kérdést amire válaszoltál és egy szóval sem mondta, hogy ne lett volna bármilyen munkálat.

Ő azt mondta, azt is kérdésként megfogalmazva, hogy pont olyan káosz volt amikor Tarlós Putyu vezényelte a kártékonykodást.


Te felsoroltál egy csomó helyszínt, aminek a lezárása az ott lakókon kívül senkinek fel nem tűnik.

2021. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mert ez egy szupcsi stratégia így cselekedni.
2021. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
14# nem tudom te hol élsz, de ahol én lakom (2. kerület), mindegyik busz és villamos klimatizált, ha ez nem volt megoldható, nyitva volt az összes ablak. Örültem is, hogy ha már maszkot nem kell hordanunk, legalább mozgatják a levegőt az utastérben.
2021. szept. 4. 20:22
 20/24 anonim ***** válasza:
28%
Örülj neki, no azt sem a balos haverjaidnak köszönheted. ( :
2021. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!