Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem ilyen politikát folytatnak?

Figyelt kérdés

Például a Fidesz gyakran hozzájuk vágja hogy melegpártiak. Csak pár kijelentés kellene az ellenzék részéről a melegek ellen és a Fidesznek ez a propagandatémája ki lenne iktatva.


Ugyan így, Karácsony egyfolytában azt kapja hogy Gyurcsány embere. De ahelyett hogy az összefogáson belül is elhatárolódna tőle inkább ott vigyorog mellette a felvételen mint a tejbetök.


Az ellenzékben ilyen egybitesek ülnek, hogy nem jönnek rá hogy ha hallgatnak azzal is a Fidesz malmára hajtják a vizet?



2021. szept. 4. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is alapműveltség része hogy nem vagyunk homofóbok. Egyébként nem is értem a melegpárti szót. Miért lennék melegpárti??? Csak nem vagyok homofób. Meg amugy is mit foglalkozol te másnak a szexuális életével????

Egyébként falvakban mint ahol én is lakom még sokan homofóbok. A fidesz az ő szavazataikra hajt egyébként ezért nyomja a homofób dumát.

2021. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"mit foglalkozol te másnak a szexuális életével????

Egyébként falvakban mint ahol én is lakom még sokan homofóbok."


Miért foglalkoznak a falusiak másnak a szexuális életével????

2021. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!