Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más aki emiatt Fidesz...

Feketeruhasember kérdése:

Van más aki emiatt Fidesz szavazó?

Figyelt kérdés

A Fidesznek a hazugságai/kimondott szavai még mindig közelebb állnak hozzám mint az ellenzék izzadtságszagú hajmázas mantrái.


Úgy látom hogy a Fidesznek legalább vannak ötletei amik jól hangzanak addig az ellenzéknek még ennyi sem.


Aztán persze hogy mennyi minden igaz és mennyi mindent tesznek meg abból amit ígérnek az egy másik dolog. De az ellenzéknél már a meg nem tett csak megígért dolgokkal is bajok vannak.


2021. szept. 5. 22:59
1 2
 11/16 hollófernyiges ***** válasza:
Szóval bevallottan inkább a lelkedet simogató hazugságot választod, mint az igazat? Figyelj, te egy tök rendes csávó vagy, már az írásképedről süt az intelligencia és a műveltség. Kölcsön adnál nekem százezer forintot? Esküszöm, amint tudom megadom.
2021. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a Fidesz ezerszer jobban kommunikál és cselekszik mint az ellenzék.
2021. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Szóval bevallottan inkább a lelkedet simogató hazugságot választod, mint az igazat? Figyelj, te egy tök rendes csávó vagy, már az írásképedről süt az intelligencia és a műveltség. Kölcsön adnál nekem százezer forintot? Esküszöm, amint tudom megadom"


Annyira okos azért mégsem vagyok mert nehezen követem az analógiádat.:D


Te abból indulsz ki hogy én azt mondtam a Fidesz hazudik az ellenzék meg az igazat mondja.


Ilyet hol olvastál? A Fidesznek szeretném elhinni amit mond mert az még tetszik csak nem lesz belőle kB semmi.


Az ellenzéknél már az bűzlik amit mondanak.

2021. szept. 6. 09:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Amihez a Fidesz valóban ért, és ez dícséretre méltó az a kommunikáció. Bármilyen rossz intézkedést is hoznak, úgy van tálalva, hogy ez mekkora jó. Meg ott vannak még a tipikus fideszes marketing dumák a

"Soha nem látott"

"Minden eddiginél nagyobb"

"Soha ennyire még nem fejlődött"

"Magyarországon egyedülálló"

Csak aki átlát a szitán, az tudja, hogy ez mind csak üres duma.

2021. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a fidesz 11 éve azzal kormányoz, hogy Gyúrcsány.

Semmi program, jövő kép esetleg terv, 4 évente előveszi a gyúrcsány-soros-migráns kampányt.

Fletó ugye egy 15 éve lejárt történet. Migráns hullám 2015-óta nincs, Soros démonizálása meg egy vicc - terelés, és ezzel össze is omlasztottam a fideszes gépezetet.

Való igaz, az ország jobb helyzetben van, mint az el nem számoltatott Fletó idejében, de milyen áron ? Az országot lényegében 8-10 oligarcha irányítja, akiknek monopol joga van a támogatásokra és a beruházásokra. Mesterségesen tartunk fel "rezsicsökkentést" amibe a kormány milliárdokat tol. És ne említsem a korrupciós listát, amin EU-s szinten top 3-ban vagyunk, a fizetéseket amikben az utolsó 3-ban vagyunk.... de említhetném az összedőlő egészségügyet vagy a felesleges stadionépítéseket a TAO pénzekkel együtt. Egy szó, mint száz, nem kell itt jobbra vagy balra kiállni, csak tisztán látni.

2021. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#12 - Lehet, hogy jobban kommunikál és jobban cselekszik, mint az ellenzék, de még mindig jobban megtömik a saját zsebüket, mint az államkasszát.
2021. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!