Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz betiltotta az oltatla...

A Fidesz betiltotta az oltatlanoknak a fogorvoshoz járást a foghúzáson kivül?

Figyelt kérdés

Valami új rendelet volt egy hete, az egyik kollégám nem mehetett tömésre mert az orvos védettségit kért tőle, és csak foghúzás esetén lehet eltekinteni tőle.

Nevetséges utolsó diktatúra



2021. szept. 6. 16:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%

"A nácik is úgy kezdték, hogy egyre több helyről kitiltották a zsidókat."

Te tudod oltatni magad, vagy ha attól be vagy tojva, csináltathatsz tesztet, és máris bejuthatsz a fogorvoshoz.

Egy zsidó nem tud nem zsidóvá válni.

Szóval ez egy elég gyenge kötekedés lett.

2021. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Egy zsidó nem tud nem zsidóvá válni, én meg az eszemet nem tudom szándékosan elveszteni, szóval ugyanaz a kategória.
2021. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

"Egy zsidó nem tud nem zsidóvá válni, én meg az eszemet nem tudom szándékosan elveszteni, szóval ugyanaz a kategória."

Nem is kell. Elég, ha végre gondolkodni kezdesz. Tudom, nem mindenkinek olyan egyszerű, de a lehetőség adott.

A hasonlatod kb annyira értelmes, mintha elkezdenél náci koncentrációs táborozni, mert pályamatrica nélkül nem hajthatsz fel az autópályára. Holott rajtad áll, hogy veszel-e matricát vagy nem. A lehetőség adott, és ha te nem akarsz vele élni, akkor nem mások bélyegeznek meg téged, hanem te lehetetleníted el saját magadat!

2021. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%
Inkább ahhoz hasonlítanám, mint ami az első Fűrész filmben volt. Szabadon távozhatsz, ha levágod a saját lábadat. Végül is tényleg te lehetetleníted el saját magadat :)
2021. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
30%
Még csak ez sem jó hasonlat, mert negatív Pcr teszttel is mehetsz, azzal pedig nem károsítod magad.
2021. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%

"Szabadon távozhatsz, ha levágod a saját lábadat."

Oltatni = láblevágás? Vannak ám bajok...

Amúgy továbbra is mehetsz negatív teszttel is.

Ha se az ingyenes, se a fizetős megoldás nem kell neked, akkor tényleg te lehetetleníted el saját magad.

2021. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Teszt ami nem jó semmire?

Orbán Debreceni gyárjából kell azt is venni, a családja hízik a vakcinagyár és a tesztgyár is az övé, fideszes szemétláda

2021. szept. 6. 19:34
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
Tok erdekes, en mar harmadik alkalommal megyek sima TB aalpu fogorvoshoz, es semmit nem kertek.
2021. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%

#16 Igen, az oltatásra reális hasonlat a láblevágás. Sokan belehaltak vagy belerokkantak az oltásba.

[link]

2021. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%

"Igen, az oltatásra reális hasonlat a láblevágás."

Mennyi is? Az oltottak 0,001%-a?

Miközben a vírusba 1-2% bele is halt, és további pár százalék rokkant bele?


A láblevágós hasonlatodat továbbgondolva ez olyan, mintha lábonharapna egy kígyó, és a méregtől 90% hogy meghalsz, a láblevágástól meg mondjuk 20. De te a nagy eszeddel azt hiszed, hogy a 20% több, mint a 90, és inkább kivárod hogy túléled-e a mérget...

2021. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!