Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen országba kellene ahhoz...

Árokpart kérdése:

Milyen országba kellene ahhoz elutazni, hogy hasonló életet lássunk mint Magyarország a 90-es évek végén, 2000-es évek elején?

Figyelt kérdés
Mint amilyen Magyarország akkoriban volt szabadabb, nem ennyire túlszabályzott, az emberek a valós életet megélték az örömöt és a bánatot és sorolhatnánk. Az EU-n kívül elképzelhető, hogy szabadabbak az országok hasonlóak mint amilyen nálunk volt a 2000-es években. Ha valaki idős éveit egy ilyen országban szeretné élni melyik országba érdemes a világban elutazni.
2021. szept. 6. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Kelet-Magyarország
2021. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nézd Árokpart, megöregedtél, ezt fogadd el az ami tizenöt-húsz éve volt nem jön vissza, tudom, hogy neekd mániád, hogy a "9e-s években 2000-es években milyen jó volt", nem volt! Jobb volt, mert nekem akkoriban például a jól menő vállalkozó apám meg anyám tömték ki a zsebem a gimiben meg az egyetemen, azóta meg eltelt 12 év, hogy végeztem, és sok mindent másképp látok, nem jön vissza az a kor, te nem mondjuk a Nokia 3310-et meg a Pentium 2-es gépet sírod vissza, hanem a fiatalságodat.
2021. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Portugália.
2021. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szubjektív nosztalgiának.
2021. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jugoszlávia, csehszlovákia, Szovjetunió.
2021. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem keress valami nosztalgiaklubot, vegyél egy kockaswiftet, bömböltesd a "life is live" slágert és élvezd újra a magad kilencvenes éveidet.
2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Ausztria
2021. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Thaiföld az amit te keresel. Sokan csinálják, hogy kimennek oda egy-két millió forinttal és sokáig el lehet ott abból éldegélni.

Én fel nem foghatom, hogy mi ebbe a jó, de nekik bejön.

2021. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

7: hát az adatok mást mutatnak:


"a németek mindössze 11 százaléka, az osztrákok 15 százaléka érzi magát szabadnak, ezzel szemben Magyarországon 41 százalék"


[link]

2021. szept. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!