Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varjatok mar ti is az uj...

Varjatok mar ti is az uj Magyarorszagot, amit Orbanek levaltasaval erhetunk el?

Figyelt kérdés
Mi lesz az elso dolog, amit a kormanyvaltas utan megteszel?

2021. szept. 7. 00:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
60%
Orbánt nem lehet leváltani, mert megválasztani sem őt lehetett. A köztársasági elnök a választásokon győztes pártot kéri fel kormányalakításra. A párt nevezi meg az általa megfelelőnek tartott személyt kormányfőnek.
2021. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
29%
Dobrev Klára ❤️
2021. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
57%
bontok egy pezsgőt a Fidesz újabb győzelmére és röhögök egyet azokon az ellenzéki szavazókon, akik komolyan elhitték, hogy nyerhetnek
2021. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Látom, jó sok az idióta troll a kérdésem alatt. :DDDDDD Nem baj, jót nevettem rajtatok srácok.
2021. szept. 7. 12:34
 15/44 A kérdező kommentje:
Egyébként én is vagy Dobrevnek, vagy Fekete-Győr Andrásnak szurkolok. Bár szerintem Dobrevet választják meg miniszterelnöknek.
2021. szept. 7. 12:37
 16/44 anonim ***** válasza:
84%

15 Hát hallod nem tudom milyen anyagot tolsz, de abból én is kérek, jó lehet ilyen naivitásban élni az életet. :)

Boldogok a lelkiszegények...

2021. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
39%

2-es, szellemi nagyságok... Én két Orbán Gyurcsány vitát láttam anno.. 2005-ben és 2006-ban a választási vitát.


Hálát, ha már szellemi magasságok. Gyurcsány logikusan, racionálisan érvelt, Orbán meg csak kapkodta a fejét, azt sem értette miről van szó. Nem kedvelem Ferit, de intelligenciában és logikában olyan messze van tőle Orbán mint egy újszülött a professzortól. Abban a vitában kiütközött,hogy Orbán nem egy észkombájn. Feri lecsavarta csúnyán, azóta is retteg a vitáktól.

2021. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Orbán a "nép" embere, nyilván nem az, mert strómanjain illetve családjain keresztül ő az ország leggazdagabb embere, csak megjátssza, hogy mennyire fontos neki a család (lánya ugye közben dobálgatja a sza*os pelenkákat Horvátországban), hogy kiáll a kereszténység mellett, és szembe megy mindennel. Ez egy alacsony intelligenciájú valakinek pozitívum, míg egy művelt valaki csak röhög rajta, mekkora bohóc. Amit a legjobban utálok a kormányban, hogy vizet prédikálnak de bort isznak: menjünk szembe a melegekkel, védjük meg a családokat az LGBTQ mozgalomtól, mert elvileg ők bemennek az óvodákba, és nemváltoztatásra kényszerítik a gyerekeinke. (:D) Hát ok, lol. Közben meg ott a Szájer, akit melegorgián kaptak, ott a Gulyás, aki szintén meleg, akkor mégis miről beszélünk?


Nem vagyok Gyurcsány-párti sem, de a felesége igen is jól tudna kormányozni, és az intelligensebb réteg inkább rá vagy a Momentum jelöltjére szavaz.

2021. szept. 7. 12:56
 19/44 anonim ***** válasza:
76%
17, Gyurcsánynak nem volt annyi esze, hogy ne adósítsa el az országot, észre sem vette szinte, hogy tönkreteszi. Később rászokott a szeszre is. Kontraszelektált a baloldal.
2021. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
12%

Lehet sokmindent mondani Gyurcsányra, de intelligenciában toronymagasan veri az egész jobboldalt. A felesége úgyszintén. Németh Szilárd, Orbán, Gulyás... Ugyanmár. Feri sokkal intelligensebb náluk.


Emlékszel a Gyurcsány Orbán vitára? Gyurcsány logikusan elmondta, hogy a gázt az oroszoktól vesszük X forintért. Orbán meg összevissza ködösített mikor a gázárral támadta Ferit. Ferinek volt igaza, csak az nem szimpatikus a népnek, ha kimondja valaki, hogy ennyi a gáz.


Orbán erre azt mondta, hogy le kell csökkenteni. De az oroszoknak akkor is ki kell fizetni valahonnan. Honnan? A költségvetésből.


Ez nagyon régi téma, de Feri jól, és egyenesen beszélt. Orbán meg dumált összevissza. Nyilván jobban hangzott mint az igazság, amit Feri mondott. Orbán egy sutyerák. Hazug, képmutató, és sajnos agyban sincs túl magasan. Mondjuk a Fideszben ez mindenkivel így van.

2021. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!