Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varjatok mar ti is az uj...

Varjatok mar ti is az uj Magyarorszagot, amit Orbanek levaltasaval erhetunk el?

Figyelt kérdés
Mi lesz az elso dolog, amit a kormanyvaltas utan megteszel?

2021. szept. 7. 00:00
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Egyébként 39) emiatt szoktam mindig összevetni a V4-eket, mert gazdaságilag, és társadalmilag is elég hasonló képet mutattunk a 90-es években. Most mit látunk: Szlovákia sok mindenben előrébb van nálunk, pedig ez 10-15 éve még nem így volt, ok a csehek mindig is fejlettebbek voltak, de pl Lengyelország baromi sokat fejlődött az elmúlt 20 évben Magyarországgal szemben.
2021. szept. 9. 11:41
 42/44 anonim ***** válasza:

40 Azért ,,megyünk neki" Brüsszelnek, mert mi is EU tagok vagyunk, jogunkban áll érvényesíteni az érdekünket, nekünk is jogunk van formálni az EU-t, erről sok balloldali szavazó megfeledkezik, az EU nem a mi főnökünk, akiknek minden parancsát teljesítenünk kell, hanem az EU-nak mi is a részét képezzünk igy nekünk is jogunkban áll reszt venni annak alakításában.

Vagy nem tudom, mégis mit várnak a balloldaliak, álljunk oda Brüsszelben letolt gatyával szét feszített fenékkel és várjuk az ,,áldást" mert amit az EU mond az szent és sérthetetlen? O.o

ELÉGVOLT A SZOLGALELKÜSÉGBŐL ÉBRESZTŐ!

2021. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Azert van az europai parlament meg a tanacs hogy ezeket elerjuk

Nem plakatolni kene xd

2021. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

43 Ha meg nem lennének tájékoztatva az emberek, akkor meg azért menne a sírás, hogy a tudtunk nélkül hoztak döntést.

Persze itt nem a plakátozást akarom védeni, én csak az ellen érveltem, hogy nem kellene az Uniónak mindig minden körülmények között igazat adni, mint ami a baloldalon nagyon is megfigyelhető, főleg a DK, aki már már azzal kampányol, hogy mindig minden körülmények között az EU csicskásai leszünk meg az Uniónak MINDIG igaza van, nem is tudom melyik rendszerre emlékeztet ez, talán csak nem a Szovjet megszállásra?

2021. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!