Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tol propagandát a BKV...

Miért tol propagandát a BKV járművein az ellenzék?

Figyelt kérdés

Ma bemondták a buszon, hogy "Ferenc Pápa elítéli a szavai kiforgatását". Ezt Karácsony a keresztényekre értette. Miközben ők forgatják ki Jézus szavait. Nem mintha nem forgatta volna ki maga az egyház is kezdettől fogva Jézus szavait.


Ferenc Pápa a migránsok befogadása ellen szólt fel korábban. Erre szokták fel a liberálisok azt a Pápa Jézustól idézett tanítást idézni, hogy "segíts a szegényeknek". Valójában Jézus úgy értette, hogy valóságosan segíts a helyükön. Nem azt, hogy telepíts be egy fundamentalista vallás tagjait, akik bűnöznek és add át nekik a vallásod, kultúrát, szokásaid. Jézus kiüldözte a templomból a kufárokat, mert a templom Isten háza.


Ha viszont ezt elmondod egy liberálisnak, akkor azt mondja te forgatod ki Jézus/pápa szavait. Ezzel tolja a propagandát most Karácsony is



2021. szept. 10. 16:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

#10


Olvasd el mit újra írtam, ha nem sikerült szívesen leírom újra ÉRTHETŐBBEN.

2021. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Miért től országos propagandát a kormány minden lehetséges felületen?
2021. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

A Fidesz ilyet sosem csinált. Tarlóssal Bp-est 8 évig volt jobboldali és ilyen sosem volt, hogy egy kiragadott kontextust szándékosan félremagyarázzanak és benyomják szövegben a BKV járatain. Ez mindennek a legalja propaganda!


A Nemzeti konzultáció más. Ott leadhatod a véleményed, megyszámolják, számon tartják ki mennyit töltött ki mire. De ez? Undorító amit Karácsony művel és eközben nő a parlagfű a méhlegelőkön

2021. szept. 14. 18:02
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, szentté ne avasd már a fideszt!
2021. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Mert én azt mondtam!!!!
2021. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem vagyok heteró és néha nagyon nehéz felszállni a buszra vagy vonatra mert mindig úgy érzem néznek az emberek, mintha tudni akarnák, hogy csinálom más férfiakkal. Nem nagyon tudom mit tehetnék ez ellen.
2021. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
01:10: pszichológus?
2021. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A pápa nem az ellenzék.
2021. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
08:43: Bayer Zsoca szerint pedig de.
2021. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Fero89 ***** válasza:
100%
Mert az óriásplakátokat már a fidesz lefoglalta ugyanerre a célra
2021. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!