Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztási vita az...

Az előválasztási vita az egyetlen ahol hallasz politikust igazat mondani?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Eddig még csak Márki-Zay mondott igazat...
2021. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát, amennyiben mindkét fél kölcsönösen dilettáns pojácának tartja a másikat, akkor igen. :)
2021. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 azért nem feltétlenül! nem fideszes színvonal 😂
2021. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt erdekes mindegyik rendesen kinyitja a szajat es handa banda nelkul tudja mondani min kene valtoztatni. De szerintem akarmelyik kerul oda onnantol a cegek mondjak meg mi a feladatuk. El ne hidjuk mar ezeket momolyan. En emlekszem anno a fidesz is milyen szepen beszelt, aztan most meg hol tartunk? Tobbre is vihetnenk!
2021. szept. 12. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes, senki nem olvas papírból:DD
2021. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Milyen igazmondásról beszélsz? Mindegyik csak osztogatja a pénzeket, szerinted ha kormányra kerül, akkor meg is valósitja? Elég naív vagy ha ezt hiszed.
2021. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pont errol beszelek en is.

Hogy ez csak pofazas utana meg megy minden a megszokott modon.

2021. szept. 12. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik a "vita" meghallgatása után, hogy erősen kerülték a kényes témákat, mint pl migránsok (igen, tudom, álprobléma), cigányság felzárkóztatása (alanyi jogon járó segélyek, fészekrakó 2, stb), meg a fizessenek a gazdagok retorikát (csak a vagyonelkobzásokról volt szó, a tervezett adóemelésekről nem), a pedofil törvény ugyan szóba került, de igen light-osan.


Én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy mik a különbségek, de egy szépen lezsírozott össznépi ígérgetés zajlott le. Ez nem vita volt!

2021. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ugy is ismerjuk a receptet.

Egyik megnyeri majd 1,2 evig tesz vesz ad valamit a nepnek.

Utana beultetnek melle egy kozeli embert a hatterhatalmak aki altal viszik ki a nagypenzeket az orszagbol.

Orbannak nem tudom ki a tanacsadoja talan meszaros vagy pinter. O kioktatja mit hogy csinaljon aztan ugy is lesz.

Nyilvan mig szot fogad es lopja nekik a penzt neki is jo dolga van. Egy ido utan mar nem is erdekli az orszag sorsa.

Ha ellenkezik akkor felreallitjak ilyen vagy olyan modon. Ha pofazik likvidaljak.

2021. szept. 12. 23:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazat? Mindegyik úgy hazudott, mint a vízfolyás.

Az elszámoltatásról szóló kérdésben egyik sem emlitette meg, hogy Gyurcsányt is el kellene számoltatni.

2021. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!