Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen elmaradottak a...

Miért ilyen elmaradottak a magyarok a nyugatiakhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

A kommunizmus alatt be voltak korlátozva az emberek. Nem lehetett nyugati könyveket olvasni, filmeket nézni. Nem lehetett nyugatra utazni. Persze hogy a magyarok elmaradottá váltak.

De ennek 30 éve vége van - az elmaradottság mégsem szűnik meg. Mi lehet ennek az oka?



2021. szept. 13. 03:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
33%

a 4-es nagyon jó választ írt:


most őszintén, milyen nép az, ami 11 éve eltűri Orbánékat, és még mindig gyurcsányozik?:D vagy eltűr ilyen szintű korrupciót? választási törvény módosítását, egészségügy, oktatás lerohasztását. ellenzéki média tönkretételét, homofóbtörvényt etc etc.


a 10-es meg ragyogóan bemutatja, milyen a magyarok a többsége: egy fölényeskedő proli, aki nem nagyon érti az országban/világban zajló dolgokat, de legalább 10x akkora arca van, mint egy külföldinek.

Magyarországon gyakorlatilag minden mutatóban tökutolsó az EU-ben, erre még itt is csomóan azt írják, h nem vagyunkk lemaradva :D tényleg nem tudom eldönteni, h ezek az emberek egyszerűen csak szerény képességűek, vagy nem akarnak tudomást venni a valóságról.


nos tehát..én is rendszerváltás körül születtem, mint a 4es, és én is úgy látom, h a legtöbb embernek bőven elég, ha van egy minimális életszínvonal. csak gondolkodni ne kelljen. a korombeliek többségét nem is nagyon érdekli semmi, dolgoznak, gyereket vállalnak, ülnek otthon, és összevissza zabálnak mindent.


„De ennek 30 éve vége van - az elmaradottság mégsem szűnik meg. Mi lehet ennek az oka?”


az, h a magyarok többsége képtelen a fejlődésre. van egy szűk értelmesebb réteg, de a többség pont ugyanaz a szolgalelkű, lusta ember, mint a 30-40 évvel ezelőttiek.

az oktatás szintén gyalázatos, kb. 20 évvel van lemaradva.

2021. szept. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

#41 Genetikai oka lehet? Az ázsiai népek kazahok, türkmének, üzbégek ilyenek. Ott is mindenféle idióta diktátort eltűrnek, es nem fejlődnek sehova.

Még mindig ennyire látszana az ázsiai eredet?

2021. szept. 15. 03:02
 43/48 anonim ***** válasza:
7%

A magyar nem ázsiai.


A fehérnép legalja, enyi.

2021. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
GY1G.
2021. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Honnan tudod milyenek a kazahok türkmének kirgizek? Jártál arra? Csak kérdezem...
2021. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

#41 Genetikai oka lehet?


már hajlok arra, hogy igen. csak történelmi előzményekkel és a borzalmas oktatással sztem nem lehet magyarázni az ilyen szintű beteges másokra mutogatást (lásd: 45ös), kifogáskeresést, szolgalelkűséget.


szted az orbáni propagandát más európai nép megkajált volna ilyen szinten? sztem nem.

Annak a bizonyos Kanadába emigrált írónak igaza volt. (mert ugye alattvalót írt, nem alávalót, csak állítom, a magyarok 80%-a nem tudta értelmezni, mert nem ismerek a szó jelentését, vagy egyszerűen funkcionális analfabéták).

2021. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
90%
Jövőre amikor szavazni kell akkor eszembe fog jutni, hogy továbbra is ellenzékben rohadjatok.
2021. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
A Kelet az kelet!
2021. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!