Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nem gondoljátok,...

Fideszesek! Nem gondoljátok, hogy a liberalizmus fejlettebb a ti konzervatívizmusotoknál LMBTQ téren is?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem akarok senkit megbántani a kérdéssel, csupán arra szeretnék rávilágítani, hogy az hogy neked nem muszáj abban a nemben, nemi identitásban leélned az életet, ahogy akaratodtól függetlenül megszülettél. Nos ez kicsit fejlettebb a jobboldali filozófiáknál. Hát nem?


A jobboldaliság egyszerű mint az ék; kétbites. Hogyha pénisszel születtél férfi leszel egész életedben, ha az ellentétes szervvel, akkor nő. Érzitek ezt a kényszerpályát, amit a társadalom rátok szab? Nem élhetsz nőként, csak azért mert férfi vagy? Nem járhatsz női ruhákba, nem lehet részed a női intimitás, nem öltözhetsz, végezheted a dolgod, tisztálkodhatsz együtt a választott nemeddel, nem élheted meg leszbikusként az élet párkapcsolat szépségeit, csak mert éppen Y kromoszómád van? Nem érzitek milyen kirekesztő ez? Kirekeszt az élet szép dolgaiból


Az hogy te megválaszthatod a társadalmi nemed és a biológiait is, amikből a tudománynak hála egyre több lesz, biztosítja számodra az önkifejezés tágas lehetőségeit. Nem kell úgy élned abban az egy bitben ahogy éppen random születtél. Te választhatsz, nem pedig egy random generátor. Hát nem fejlettebb ez?



2021. szept. 17. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen. A liberális életvitel fejlettebb
Nem. A konzervatív fejlettebb
Ugyanolyan értékes mindkettő.
76 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
65%
Még a biológiát, természetet nem tudtátok meggyőzni idáig. Hiába jössz mindenféle filozófiával.
2021. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
4%

Ugyanolyan ócska mindkettő.


A Táncsics radikális balpárt és a marxizmus fog győzni.

2021. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
53%

"neked nem muszáj abban a nemben, nemi identitásban leélned az életet, ahogy akaratodtól függetlenül megszülettél"

Eléggé beteg, aki így gondolja. Ennyire a cserebogár döntsön úgy, hogy elefánt lesz inkább, mert az jobb neki. Nem értem, hogy nem veszik észre magukat, hogy bohócot csinálnak magukból ezzel a gondolkodásmóddal.

Amúgy nem vagyok egy hú de nagy fideszes, nem mindennel értek egyet velük, de pl. ezzel igen.


"Hogyha pénisszel születtél férfi leszel egész életedben, ha az ellentétes szervvel, akkor nő." ENnek semmi köze a jobboldalisághoz. Az állatvilágban is így különböztetik meg a hímet és a nőstényt. nem kéne bonyolítani.


Azt meg, hogy velem ki akar együtt tisztálkodni, azt ne ő döntse el, abba nekem is van beleszólásom.


Felőlem amúgy mindenki ahhoz vonzódik, akihez akar és olyan ruhát vesz fel, amilyet akar, de ez nem azzal függ össze, amire gondolsz.


Majd megvárjuk, hogy te csinálj egy jobb generátort, és azzal üzemeltesd, hogy ki milyen neműnek születik.

2021. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
64%
És ha nekem tigris identitásom van és mondjuk átharapom valaki torkát azt tolerálnád? Mert akkor én tigris vagyok és őket nem ítéli el senki ha vadászik, mert ez a tigrisek természete, tehát az enyém is. Mert ha egy férfinak joga van ahhoz hogy női identitása legyen és nőként kezeljék, akkor nekem is minden jogom megvan hozzá hogy tigris legyek és eszerint kezeljenek.
2021. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Ki mész nyugatra és átoperáltatod magad. Szabad mozgás van. Azt ne várd el hogy a tb fizesse. Egyébként is vannak várólisták. Kinek a műtétjét rakják félre hogy a te himbi limbidet levágják egy rákosét?
2021. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
82%
A "fejlettebb" szó értelmetlen egy ilyen kérdésben. És valójában semmiféle plasztikai műtét nem változtatja meg sem a génállományod, sem a memóriád, sem az agyad, sem a belső szerveidet. Az ilyen műtéteken átesett torzlények jelentős része később sem lesz boldog, megbánja ezeket a műtéteket, vagy kimondottan öngyilkos lesz. El kell fogadni, hogy ez a dolog, nem választás kérdése, mint hogy milyenre fessem a hajam.
2021. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
20%
A nyugat befogado es egyenlo jogok vannak legyen meleg, roma migrans mindenki azt csinal amit akar, szabadsag.
2021. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
71%
A liberálisoknak szerintem a természettel van vitájuk nem a Fidesszel.
2021. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
35%

"Ennyire a cserebogár döntsön úgy, hogy elefánt lesz inkább"

"ha nekem tigris identitásom van és mondjuk átharapom valaki torkát"

És akkor más a hülye, nem ti :D Arról van szó, hogy valaki FÉRFI, VAGY NŐ. Nem más állatnak vagy növénynek képzelik magukat, hanem más neműnek. Hogyan tudjátok idekeverni a tigriseket meg a cserebogarakat? Az állatvilágban is vannak olyan fajok, amik konkrétan nemet tudnak változtatni egynemű környezetben, hogy szaporodhassanak.

Sokkal könnyebb és gyakoribb az "átjárás" a nemek között, mint teljes fajok között. Nem ugyan az a kettő, és attól, hogy egy biológiailag férfi női személyiséggel, női személyiségjegyekkel, nőies testtel jött a világra, még nem lesz sem elefánt sem tigris, sem hintaszék...

2021. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy közbe szólok. Vegyük észre, hogy ez a kérdés azért vált aktuálissá, mert társadalmilag & technológiailag megérett erre az emberiség.


- A középkorban kevés ember élt. Nem volt robotizáció. Kellettek a férfiak a háborúba. Persze hogy mindenkit egy "állatnak" neveltek lásd sorkatonaság. Kellettek asszonyok, akik szülnek és nevelik a gyerekeket.


- Nem volt ilyen szinten a nemváltó műtétek technológai szintje sem. Nem lehetett hormonkezelést, műtéteket elvégezni. Egyszóval nem lehetett valóságosan átalakítani a biológiai nemet


-A társadalom nem volt toleráns. A Vidéken élt a lakosság 95%-a. Ott pedig aki nem bírta fizikailag elvégezni a kapálást, kaszálást a földeken azt nem tartották emberek. Ma ugye nem is kell mondanom, hogy mennyire elfogadóak vagyunk

2021. szept. 17. 16:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!