Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nem gondoljátok,...

Fideszesek! Nem gondoljátok, hogy a liberalizmus fejlettebb a ti konzervatívizmusotoknál LMBTQ téren is?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem akarok senkit megbántani a kérdéssel, csupán arra szeretnék rávilágítani, hogy az hogy neked nem muszáj abban a nemben, nemi identitásban leélned az életet, ahogy akaratodtól függetlenül megszülettél. Nos ez kicsit fejlettebb a jobboldali filozófiáknál. Hát nem?


A jobboldaliság egyszerű mint az ék; kétbites. Hogyha pénisszel születtél férfi leszel egész életedben, ha az ellentétes szervvel, akkor nő. Érzitek ezt a kényszerpályát, amit a társadalom rátok szab? Nem élhetsz nőként, csak azért mert férfi vagy? Nem járhatsz női ruhákba, nem lehet részed a női intimitás, nem öltözhetsz, végezheted a dolgod, tisztálkodhatsz együtt a választott nemeddel, nem élheted meg leszbikusként az élet párkapcsolat szépségeit, csak mert éppen Y kromoszómád van? Nem érzitek milyen kirekesztő ez? Kirekeszt az élet szép dolgaiból


Az hogy te megválaszthatod a társadalmi nemed és a biológiait is, amikből a tudománynak hála egyre több lesz, biztosítja számodra az önkifejezés tágas lehetőségeit. Nem kell úgy élned abban az egy bitben ahogy éppen random születtél. Te választhatsz, nem pedig egy random generátor. Hát nem fejlettebb ez?



2021. szept. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%

"az emlősöknél fizikailag két tényezős a nem, ezt kár tagadni"

nem tagadtam, csupán arra próbáltam rávilágítani hogy ez sokkal de sokkal árnyaltabb mint az hogy az egyiknek xx van a másiknak meg xy. láttam nemrég egy nagyon jó videót ahol nagyon részletesen elmagyarázzák hogy van ez az egész embereknél. megpróbálom előtúrni

2021. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
2021. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
69%
#30: Nem mennék el vele...
2021. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
75%
Nőként szólok hozzá, szóval nálam nem téma, hogy összejönnék-e vele, de szerintem a transznemű sértő a szépségversenyen. Ez szépségverseny és nem "kinek jobb a plasztikai sebésze" verseny.
2021. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
25%

34-es remek felvetés, de akkor jönma kérdés, ki dolgozott többet a szépségén, aki szépnek született, vagy aki széppé vált?

Egyébként nem hiszem, hogy anszépségversenyeken tiltott lenne a sebészi beavatkozás.

2021. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
81%
Nem dolgozott a szépségén,fizetett egy sebésznek. És nem mindegy, hogy mondjuk valaki feltöltette egy kicsit az ajkát, vagy mindene mű. És igen, ha egyenlőség van jogom van úgy érezni, hogy ez engem nőként sért
2021. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
25%

Hát, sértsen, de azért ennél több van egy ilyen transzneműségben, hormonkezelés, stb stb.

Hozzáteszem, szerintem maga a szépségversenynsértőbb mint az hogy egy transz szerepel benne, de a gyermekszépségverseny meg egyenesen sátáni kegyetlenség.

2021. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
79%
Nincs helye női szépségversenyen. Ahogy a női sportokban sincs helyük, emiatt sok sportolónő is lázad, nem fognak kezet a transznemű sportolókkal, nem fogadják el a győzelmüket. Lehet műteni, de akkor is férfi
2021. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
27%

"Hát, sértsen"

Rendben. Én is ennyivel kezelem, hogy páran nem képesek elfogadni, hogy nem támogatom őket. Sértse őket nyugodtan, de ne hisztizenek miatta.

2021. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
84%

#39 dehát ha te hisztizhetsz miatta, ők miért ne hiztizhetnének?

Vagy a hisztizés nem emberi jog?

#38 egyetértek, női sportban ne indulhassanak transzneműek.

2021. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!