Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összefogás-pártiak! Van olyan...

Összefogás-pártiak! Van olyan jelölt az előválasztáson, aki ha nyerne, akkor nem szavaztok az Összefogásra?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van-e köztetek olyan, aki csak akkor szavaz oda, ha egy bizonyos jelölt fog nyerni?

2021. szept. 19. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Nálam nincs ilyen, a holland pedofil pártra is szavaznék, csak ne Orbán... 🥴
Kommentben leírom... 💬
Nem vagyok Összefogás-párti. 🧠
57 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen, Dobrev
2021. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem szavaznék a holland pedofil pártra, de kb. mindegy a jelölt. Nyilván nekem is megvan a preferenciám, hogy kire a legkevésbé, de ez van.
2021. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Az életem árán sem szavaznék az ellenzéki összefosásra.
2021. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Dobrevre nem tudnék szavazni.
2021. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

Listara meg egyeni kepviselore lehet szavazni az orszaggyulesi valasztason, listan az osszefogasra szavazok, nem azert mert olyan jok hanem mert a fidesz annyira rossz. Egyeniben pedig mind2 osszefogasos jelolt elfogadhato szamomra.


Toth Csabara nem szavzanek.


A miniszterelnok szemelye is majdnem mind1 ki.

Kozos program lesz, nem hinnem, h egy ember szava sokkal tobbet szamit majd, ez nem a fidesz ahol ha Orban fingik egyet akkor "133 bator ember" egykent bologat.

Azt nem domokracianak hivjak.

2021. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok összefogáspárti de ahogy a kollégáimat hallom nincs olyan jelölt aki problémát okozna, mindenképp az összefogásra szavaznak majd bármi lesz is az eredmény.😉
2021. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lenne olyan jelölt mikor mind ugyanazt a programot adja elő minimális különbséggel.
2021. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%

"Kozos program lesz, nem hinnem, h egy ember szava sokkal tobbet szamit majd, ez nem a fidesz ahol ha Orban fingik egyet akkor "133 bator ember" egykent bologat."


Édes álom. Mit fog tenni majd a sok bátor ember ha gyurcsány megmondja a frankót, és azzal fenyeget hogy kilép a DK a koalicióból ha nem úgy lesz ahogy ő akarja ?

Gyurcsánynak tök mindegy hogy kormányon vagy ellenzékben kavarja a szart. Nála a szarkavaráson van a lényeg.

2021. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Az összefogásban nekem csak két ember elfogadható. Márki Zay és Pálinkás. Egyik mögött sincs komoly párttámogatás ezért esélytelenek.

A többi számomra vállalhatatlan, mert vagy a régi rendszerből itt ragadt bullshit vagy valami ifjú titán aki hülyeségeket beszél.

Ezért nem is szavazok az összefogásra.

2021. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
#9: Márki-Zay-t nem gondolnám esélytelennek, sőt.
2021. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!