Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövő vár arra, aki nem...

Milyen jövő vár arra, aki nem oltotta be magát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem fog tudni majd dolgozni, mert csak oltottak dolgozhatnak majd, tanulni, stb...

2021. szept. 21. 03:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
72%

#19: Persze, ezért is tombol a járvány még mindig Indiában. Oh, wait...

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=WSlW8l7UvuI

2021. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Bocsi, a 20-asnak szólt, nem a 19-nek.

#21

2021. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
22%
Csatlakozom a koporso keszitokoz - udv: a siraso :)))
2021. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
38%

Magyarországon többen vannak kórházban coviddal most, 60-65%-os átoltottság mellett, mint tavaly ilyenkor, 0%-os átoltottság mellett.


Ebbe belejátszhat az is, hogy tavaly még a "sima" covid fertőzött, most viszont a delta, ami jobban terjed (legalábbis aszondják), tehát eleve több a fertőzött, ráadásul az oltások a delta ellen nem sokat érnek, plusz idén nyáron nem szorult vissza annyira a járvány, mint tavaly.

2021. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
A "delta variáns" létezésére semmilyen bizonyíték nincs azon kívül, hogy azt mondják. Mivel ugyanazok a tünetei, nem tudhatod, hogy azt kaptad-e el.
2021. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Sajnos én is arra gondoltam, hogy a nem oltottakat vajon úgy fogják-e kezelni mint a második világháború idején a zsidókat? Csak nem mertem a kérdésbe beleírni, de láttam valaki leírta a válaszokban.

Nekem igazából csak annyi lenne a lényeg, hogy az "oltatlanok" is tudjanak majd dolgozni, pénzt keresni, tanulni, jogosítványt szerezni... Ezeket az alap jogokat ne vegyék el tőlünk. Én most jogosítvány szerzés előtt állok, de nem tudom, hogy az oktató kérhet-e vakcinaigazolványt? És csak annak ellenében tanít meg vezetni? Az nagyon nagy diszkrimináció lenne. Nekem csak ezek a félelmeim, hogy milyen diszkrimináló törvények jöhetnek majd...

2021. szept. 21. 19:17
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató nem fog kérni oltási könyvet, amíg nem kötelezik rá. Azok a cégek kényszerítik rá maguktól a dolgozóikat, hogy megmérgeztessék magukat, amik a világkormány kezében vannak.
2021. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
72%
Engem kirakott a pszichológusom, mert nincs védettségi igazolványom. Csókolom.
2021. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
19%
Azt nem értem miért nem teszi vegre kotelezové. Mert így ennek sosem lesz vége. Tudom számos külföldi országban nagyon sok oltás nem kötelező ahogy nálunk s ez nagy baj. Én úgy gondolom h mindenkinek szíve joga orosz rulettezni saját magával, csak egy ilyen helyzetben megváltoznak a piorítások ami nem az egyént nezi hanem a társadalmat. Nem magára nézve felelőtlen hanem az egész társadalomra. Annak gazdasági, egészségügyi, helyzetére. Ezt nem fogja fel az a réteg aki nem oltat.
2021. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy a világon már nem fogadják el a Sinopharmosokat. Kíváncsi vagyok, hogy velük mi lesz? Mert ismerek embereket, akik tuti nem fogják felvenni a Pfizert, nehezen lehetett a kínaira is rábeszélni őket.
2021. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!